Z męskiej szafy: sztyblety

Od dekad uwielbiają je kobiety, bo są wygodne i sexy. W tym sezonie znów bardzo modne.

Opublikowany

12 miesięcy temu

Co przeczyta nastolatek?
Czy to prawda, że większość nastolatków nie czyta książek? Niektórzy rodzice przyznają, że rzadko widzą syna czy córkę z lekturą w ręce. To na szczęście nie reguła, bo wielu nastoletnich blogerów zajmuje się właśnie recenzjami książek. Sprawdzamy, które książki warto polecić młodym.
Pikle i kiszonki wzmacniają i odchudzają
Stoiska na bazarach i półki w warzywniakach przepełnione są świeżymi, tanimi warzywami i jesiennymi owocami. Niemal wszystkie możemy ukisić lub zamarynować. Kiszonki wspierają nasz układ trawienny, za to pikle na pewno dostarczą radości podniebieniu.
Najlepiej bez obcasów
Życie współczesnych kobiet to prawdziwy maraton. Trudno brać w nim udział na wysokich obcasach. Seksowne szpilki trzeba czasem zamienić na wygodne buty w męskim stylu. Moda od jakiegoś czasu sprzyja tej zamianie.
Kultowe zabawki z przeszłości – niezmiennie na topie
Czy w dobie cyfrowej rewolucji sztuka wspólnej zabawy zanikła? Chociaż świat „online” ma wiele ciekawego do zaoferowania, „offline” nie pozostaje w tyle, dając nam fantastyczne narzędzia, by dzielić się radością z bliskimi i przyjaciółmi.
Co można zrobić z książką?
Jak się okazuje, nie tylko ją czytać. Trend na książki do kolorowania, niszczenia, bazgrania pojawił się kilka lat temu. Teraz znów jest na topie, chętnie korzystają z niego wydawnictwa i producenci akcesoriów plastycznych. Kolorowanek oraz „kolorofanów” ciągle przybywa…
Ziemia okrzemkowa... do jedzenia
Ziemia okrzemkowa, zwana inaczej diatomitem, robi furorę, choć nie przypomina suplementu diety. Bo kto uwierzy, że zajadanie się ziemią ma pozytywny wpływ na zdrowie? Według wielu ekspertów ds. żywienia to sposób na oczyszczenie i pielęgnację organizmu. Przekonajmy się.
To jest rozrywka. Gry planszowe lepsze niż Pokémon Go
Niedzielne popołudnie, 20 lat wcześniej. Rodzina szykuje się do gry w „Chińczyka”. Miłe wspomnienie czy obowiązek sprzed lat? Dzieciaki wówczas marzyły pewnie o lepszej alternatywie. Teraz planszówki i gry karciane powoli stają się miażdżącą konkurencją dla elektroniki, która zdominowała życie nastolatków. Od czego zacząć i jak (samemu) dobrze się bawić z dzieckiem?
Polskie dzieciaki grają w szachy. 1000 podstawówek z nauką szachów od 1 września
Coraz więcej dzieci gra w szachy. To dobrze: pomagają nie tylko w nauce, ale uczą też życiowej zaradności. Jeśli umiesz zaplanować 10 ruchów naprzód, nawet najbardziej napięty terminarz nie będzie cię przerażać.
Perły, perły! Kocham je ponad wszystko
Prawdziwe czy sztuczne? Z kolczykami czy z bransoletką? Przekonajmy się, co na temat pereł mają do powiedzenia znawcy tematu i ekspertka z pierwszych stron magazynów dla kobiet. 
3
4
5
6
7
8
9