10 najlepszych gier wideo o superbohaterach na Allegro

Z komiksowych kart przenieśli się na wielkie i małe ekrany – do kin, na konsole oraz komputery. Superbohaterowie wykreowani przez takich mistrzów jak Stan Lee, Bob Kane czy Jerry Siegel rozbudzają wyobraźnię coraz to nowych odbiorców: czytelników, widzów oraz graczy. Ci ostatni mają niezwykłą okazję poczuć, jak to jest założyć trykot, pelerynę czy inne superbohaterskie atrybuty, by rozprawiać się ze złoczyńcami na wiele widowiskowych sposobów.

Opublikowany

6 miesięcy temu

Praktyczny przewodnik, jak kupować ubrania online
Zalet zakupów internetowych jest tak wiele, jak wiele możliwości daje nam Internet. Szeroki wybór produktów, wygoda, możliwość szybkiego porównania cen, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Czy są jakieś minusy? Oczywiście. Ale wiedząc, jak je ominąć, będziemy zawsze zadowoleni.
Czeskie kino: raz śmiesznie, raz smutno
Oto ranking 10 najlepiej sprzedających się czeskich filmów na Allegro. Ponadczasowych, które śmieszą, zachwycają, dają do myślenia. Wciąż chcemy je oglądać. 
Co można podpiąć do gniazda zapalniczki?
Bezpowrotnie minęły czasy, gdy w gnieździe zapalniczki najczęściej znajdowała się… zapalniczka. Coraz częściej podłączamy tam elektroniczne gadżety i akcesoria, z których na co dzień korzystamy, a które wymagają regularnego ładowania. Które z nich warto mieć w samochodzie? Oto lista ośmiu najlepszych akcesoriów, które można podpiąć do gniazda zapalniczki.
10 najpopularniejszych komiksów o Wolverinie na Allegro
Wchodzący właśnie na ekrany kin „Logan: Wolverine” podbija serca krytyków i wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z najlepszych komiksowych filmów roku. Korzystając więc z tej okazji, przedstawiamy 10 najpopularniejszych komiksów o Wolverinie na Allegro. 
Konsole retro – wspomnień czar
Jeśli z rozrzewnieniem wspominacie czasy pegasusów i pokonywanie kolejnych etapów Mario, Donkey Konga czy Battle City (popularne Tanki), mamy dla was dobrą wiadomość – możecie na nowo zatopić się w te gry. A jeśli nawet nie wspominacie, zobaczcie, jakie sprzęty i gry rządziły prawie 30 lat temu. Wszystko dzięki nowoczesnym konsolom retro. 
Życie jest jak jazda na rowerze...
...by utrzymać równowagę, musisz poruszać się naprzód – powiedział Albert Einstein. Trudno odmówić uroku i trafności temu stwierdzeniu. A co trzeba zrobić, żeby cały czas jechać naprzód w nowym sezonie rowerowym? Sprawdź!
Baterie vs akumulatorki
Na każdego Polaka przypada statystycznie 11 baterii i akumulatorków rocznie. Czym różnią się od siebie i na które warto się zdecydować?
Kolejna ważna zmiana na Allegro: uproszczony wygląd ofert
Od kwietnia 2017 roku Allegro zacznie zmieniać wygląd ofert na platformie. Czytelniejsze staną się: opis produktu i warunki sprzedaży, takie jak dostawa, płatność czy gwarancja. Wprowadzone zostaną także nowe parametry pomagające klientom szybciej odnaleźć pożądany przedmiot. To kolejny krok w stronę profesjonalizacji serwisu i odpowiedź na rosnące zainteresowanie Polaków zakupami na smartfonach i tabletach. Już dziś blisko połowa ruchu na Allegro pochodzi z urządzeń mobilnych. Zmiany, w których uczestniczyć będzie ponad 100 tysięcy firm handlujących na Allegro, wprowadzane będą etapami, a ich zakończenie planowane jest na 2018 rok. 
Skarby ze strychu
Wiosenne porządki prowokują do wyrzucania używanych rzeczy, które zalegają na strychach, w piwnicach i pawlaczach. Stop! Zanim wyrzucisz, sprawdź, czy nie znalazłeś właśnie skarbu. Moda na design z lat PRL sprzyja bogaceniu się na babcinych sprzętach. 
3
4
5
6
7
8
9