GO Sport rozpoczyna sprzedaż przez Allegro

GO Sport debiutuje ze sprzedażą w Internecie i jako kanał dotarcia do kupujących wybiera platformę Allegro.

Opublikowany

około rok temu

Obrać, wycisnąć i zjeść – idealne narzędzia do rozprawienia się z czosnkiem
Kuchnia bez czosnku byłaby nudna, jednak jego obranie to utrapienie. Z okazji przypadającego 19 kwietnia Międzynarodowego Dnia Czosnku prezentujemy produkty, które pomogą wydobyć z niego to, co najcenniejsze.
Perełki designu z PRL na Allegro
Cieszą oko wytrawną pomysłowością projektantów. Wiele osób ma je na pawlaczach, w piwnicach czy strychach. Sprawdziliśmy, które tych z produkowanych masowo małych dzieł sztuki rodem z PRL można nabyć również na Allegro. Wybór jest naprawdę szeroki. 
10 polskich płyt CD, które zostały sprzedane na Allegro za duże pieniądze
Wydany w nakładzie zaledwie 500 egzemplarzy singiel „Slim Shady EP” Eminema jest dziś wart blisko 50 000 złotych. Płyty polskich wykonawców, jak na razie, nie mogą pochwalić się takimi rekordami, ale i wśród nich nie brakuje krążków osiągających ceny przyprawiające o zawrót głowy. Przedstawiamy 10 polskich płyt CD, które zostały sprzedane na Allegro za naprawdę duże pieniądze.
Uzbrojeni w pilarki
Marzec na Allegro jest miesiącem wzrostu sprzedaży pilarek. Nie inaczej było też i w tym roku. Nowy sezon ogrodniczy to impuls do zakupu sprzętu. Ale był też inny czynnik, który przyczynił się do większego zainteresowania tym sprzętem...
Sztuka mielenia
Coraz bardziej doceniamy własnoręcznie przygotowane jedzenie. Poza tym czynności takie jak mielenie, gotowanie, pieczenie relaksują i dobrze wpływają na zdrowie. Dobry makowiec, kotlet mielony czy pasztet najlepszy jest z własnoręcznie zmielonych produktów. 
Wysprzątaj i żyj szczęśliwie!
Trend na pozbywanie się nadmiaru rzeczy staje się coraz popularniejszy. Jednocześnie stawiamy na kupowanie przedmiotów porządnych, trwałych i ekologicznych. Nauczenie się sprzątania „z głową”, lepsza organizacji szafy i domu szybko przełoży się na nasze dobre samopoczucie. Bo jak napisała Marie Kondo, autorka bestsellera „Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce”: „Kiedy uporządkujesz swój dom, możesz naprawdę zacząć żyć”. Przy okazji możesz także odzyskać część pieniędzy do budżetu. 
Filmy anime, które trzeba zobaczyć
Każdy kinoman powie wprost, że anime jest sztuką nie do podrobienia. Charakterystyczna kreska i oszczędne animacje stanowią tło do częstokroć rozbudowanej i poruszającej fabuły, jakiej nie znajdziemy w żadnych amerykańskich filmach. Najnowsza aktorska wersja „Ghost in the Shell” jest właśnie w kinach i to właśnie ten tytuł niezmiennie od lat wzbudza emocje widzów. Sprawdziliśmy, jakie też inne anime sprzedają się na Allegro najlepiej. Tego nie można przegapić!
W grach siedzenie ma znaczenie
By zostać profesjonalnym gamerem, nie wystarczą już komputer, monitor, mysz i klawiatura. W grę – i to dosłownie – wchodzi odpowiednio zaaranżowane stanowisko, którego głównym elementem jest odpowiedni, stylowy fotel. Ale jaki? 
Wygoń dziecko z domu
Można skakać, biegać, szaleć, jeździć, gonić, bawić się. Poznawać cały świat. Korzystajmy z pogody i zachęcajmy dzieci, aby jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Dlaczego? Jak to zrobić? Swoimi sposobami dzielą się z nami specjaliści i rodzice blogerzy.
2
3
4
5
6
7
8