Uzbrojeni w pilarki

Marzec na Allegro jest miesiącem wzrostu sprzedaży pilarek. Nie inaczej było też i w tym roku. Nowy sezon ogrodniczy to impuls do zakupu sprzętu. Ale był też inny czynnik, który przyczynił się do większego zainteresowania tym sprzętem...

Opublikowany

5 miesięcy temu

Sztuka mielenia
Coraz bardziej doceniamy własnoręcznie przygotowane jedzenie. Poza tym czynności takie jak mielenie, gotowanie, pieczenie relaksują i dobrze wpływają na zdrowie. Dobry makowiec, kotlet mielony czy pasztet najlepszy jest z własnoręcznie zmielonych produktów. 
Wysprzątaj i żyj szczęśliwie!
Trend na pozbywanie się nadmiaru rzeczy staje się coraz popularniejszy. Jednocześnie stawiamy na kupowanie przedmiotów porządnych, trwałych i ekologicznych. Nauczenie się sprzątania „z głową”, lepsza organizacji szafy i domu szybko przełoży się na nasze dobre samopoczucie. Bo jak napisała Marie Kondo, autorka bestsellera „Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce”: „Kiedy uporządkujesz swój dom, możesz naprawdę zacząć żyć”. Przy okazji możesz także odzyskać część pieniędzy do budżetu. 
Filmy anime, które trzeba zobaczyć
Każdy kinoman powie wprost, że anime jest sztuką nie do podrobienia. Charakterystyczna kreska i oszczędne animacje stanowią tło do częstokroć rozbudowanej i poruszającej fabuły, jakiej nie znajdziemy w żadnych amerykańskich filmach. Najnowsza aktorska wersja „Ghost in the Shell” jest właśnie w kinach i to właśnie ten tytuł niezmiennie od lat wzbudza emocje widzów. Sprawdziliśmy, jakie też inne anime sprzedają się na Allegro najlepiej. Tego nie można przegapić!
W grach siedzenie ma znaczenie
By zostać profesjonalnym gamerem, nie wystarczą już komputer, monitor, mysz i klawiatura. W grę – i to dosłownie – wchodzi odpowiednio zaaranżowane stanowisko, którego głównym elementem jest odpowiedni, stylowy fotel. Ale jaki? 
Wygoń dziecko z domu
Można skakać, biegać, szaleć, jeździć, gonić, bawić się. Poznawać cały świat. Korzystajmy z pogody i zachęcajmy dzieci, aby jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Dlaczego? Jak to zrobić? Swoimi sposobami dzielą się z nami specjaliści i rodzice blogerzy.
Biżuteria dla najmłodszych?
Dzieci od najmłodszych lat kopiują styl rodziców. Maluchy chcą chodzić w czółenkach mamy, malują paznokcie lakierem w kolorze krwistej czerwieni i chętnie zakładają biżuterię. 
Android Pay już na Allegro
Allegro udostępniło klientom płatności mobilne z wykorzystaniem usługi Android Pay.
TIDAL Premium dla kupujących na Allegro
Popularny serwis muzyczny jest dostępny za darmo dla kupujących i uzupełnia w ten sposób pakiet korzyści dla kupujących, który na wiosnę przygotowało Allegro.
5 motocykli vintage na wiosnę
Motoryzacja rodem z PRL-u niezmiennie święci triumfy już od dobrych kilku lat. Maluchy, polonezy czy trabanty wyraźnie zyskują na wartości, a kroku dotrzymują im klasyczne jednoślady. Które z nich warto kupić?
1
2
3
4
5
6