7 gier, w które warto zagrać
Nie znacie się zbytnio na grach i nie bardzo wiecie, po jakie tytuły sięgnąć? Eksperci i znani blogerzy podpowiadają, w co warto zagrać podczas długich zimowych wieczorów. Lub dni. Lub tygodni. To nie będzie stracony czas.
Inteligencja w samochodzie
Internet na pokładzie, kamera ostrzegająca o możliwej kolizji, radio wyświetlające dane ze smartfona, namierzanie auta w razie kradzieży… To nie opis możliwości najnowszego audi, BMW czy mercedesa. Takie rozwiązania można bez problemu zastosować nawet w kilkunastoletnim samochodzie.
Z brodą czy bez?
Z chłodzeniem, jonami srebra, funkcją turbo i szybkim ładowaniem. Dzisiejsze golarki elektryczne to małe cuda techniki. A wszystko zaczęło się niemal 90 lat temu…
10 najciekawszych książek dla dzieci, z których ucieszą się także rodzice
Pięknie ilustrowane, mądre, ciekawie napisane – wybraliśmy dla Was 10 tytułów, które znalazły się w rankingu najlepiej sprzedających się książek dla dzieci na Allegro. Listę uzupełniliśmy rekomendacjami psychologa oraz eksperta Allegro.
Nowa limuzyna sprzed lat? Wszystko jest możliwe!
Epoka lat 90. ma szczególne miejsce w sercach wielu miłośników motoryzacji. To wtedy szeroko otworzyły się polskie granice i pojawiły się salony wszystkich najważniejszych światowych marek. Każdy jeździł tym, na co było go stać, jednak najbardziej wzdychano do najdroższych modeli dwóch największych niemieckich marek – Mercedesa i BMW. Wówczas na topowe S-klasy i BMW serii 7 stać było wyłącznie najbogatszych, tych, którzy żyli z rozmachem i przepychem, według popularnej ówcześnie maksymy: „zastaw się, a postaw się”.
Szampańska zabawa z alkomatem
Samochód i alkohol? Tak, to możliwe! Ale pod jednym warunkiem: jeśli zmierzysz alkomatem poziom alkoholu w swoim organizmie i rezygnujesz z kierowania, gdy jesteś "pod wpływem".
10 najdroższych polskich winyli na Allegro
Za 790 000 dolarów w grudniu ubiegłego roku sprzedano „Biały album” zespołu The Beatles. Płyta opatrzona numerem 0000001 należała do Ringo Starra, perkusisty Beatlesów. W Polsce, jak do tej pory, nikt jeszcze tyle nie zapłacił za żaden krążek. To jednak nie oznacza, że nie ma wśród polskich wydawnictw płytowych pozycji, na których można nieźle zarobić. Przedstawiamy listę 10 najdroższych polskich winyli na Allegro. 
Co w psiej modzie piszczy?
Z nastaniem minusowych temperatur nie tylko sami ubieramy się coraz cieplej. Dbamy o to, by nie marzli także nasi czworonożni przyjaciele – szczególnie ci mniejsi. Niektórzy psim stylizacjom poświęcają wiele czasu i dopracowują je w najmniejszych szczegółach. To już wręcz prawdziwa moda. Sprawdźmy, jak możemy ubrać naszego pupila.
Akcesoria gamerskie, czyli niezbędnik gracza
Sprzęt nie zrobi z Ciebie profesjonalnego gamera, ale nie bez powodu zawodowi gracze korzystają z dedykowanych myszy, słuchawek, klawiatur czy monitorów. Na co zwracać uwagę, dobierając akcesoria, by stać się lepszym gamerem?
1
2
3
4
5
6