Żądni emocji? Pora na paintball

Kolorowe strzelanie z karabinów na pewno ci je zapewni. Jeśli lubisz dobrą zabawę i wyzwania, to hobby dla ciebie. Obstrzeliwanie członków przeciwnej drużyny farbami, zdobywanie flagi wroga czy przeprowadzanie swojego VIP-a przez obszar przeciwnika itd. Tu naprawdę się dzieje.

Opublikowany

11 miesięcy temu

Corvette – piękna i bestia
Chevrolet corvette to jeden z najbardziej kultowych amerykańskich modeli. Bez niej świat motoryzacji nie byłby tym, czym jest... Pełnym emocji tyglem, w którym odnaleźć możemy spełnienie marzeń, zrealizować poczucie wolności i zaspokoić manię szybkości.
Dzierganie? Męska rzecz!
Robi na drutach i szydełkuje. Chociaż dzierganie przypisuje się kobietom, Maciej Potępa łamie ten stereotyp. Pierwszy szydełkujący bloger w Polsce radzi, jak szydełkować, będąc facetem, ale panie też mogą się od niego wiele nauczyć.
Nowy Harry Potter zaskakuje 
Najbardziej oczekiwana premiera tej jesieni to „Harry Potter i przeklęte dziecko”. Fani Małego Czarodzieja już szykują się do lektury, a ósma część przygód pogromcy Voldemorta bije rekordy w przedsprzedaży, bo każdy chce dostać upragnioną książkę jak najszybciej. To uzasadnione, bo J.K. Rowling napisała opowieść o konsekwencjach podróży w czasie, a już poprzednie siedem tomów udowodniło, że autorka ma niezwykły dar wpływania na naszą rzeczywistość.
Może Ty znajdziesz złoty pociąg?
Świt. Poranna mgła nad polami. Człowiek ze słuchawkami na uszach przesuwa powoli nad ziemią pętlę wykrywacza. Nagle w uszach słyszy przenikliwy dźwięk, od którego zamiera mu serce, czuje strzał adrenaliny. Jest! Może stary garnek albo zardzewiały kawał blachy, a może zapomniany pocisk lub skarb sprzed stuleci. Czas sięgnąć po łopatę.
10 najpopularniejszych komiksów na Allegro
– Pomysł jest prosty, prosimy, by każdy tego dnia poświęcił dwie godziny swojego czasu na czytanie komiksu w miejscu publicznym: na ławce w parku, na plaży, w autobusie czy na schodach publicznej biblioteki – mówi Sarah Morean, pomysłodawczyni Międzynarodowego Dnia Publicznego Czytania Komiksów. Miłośnicy sztuki obrazkowej staną się widoczni na ulicach już 28 sierpnia. Ty też możesz do nich dołączyć.
Komputerowe relikty – o nich nie można zapomnieć! 
Dawno, dawno temu… komputer był brzydką beżową skrzynką, wydawał dziwne dźwięki i miał służyć przede wszystkim do nauki. Nie było łatwo. Każdy dzieciak chodził „pouczyć się” do zamożniejszych kolegów i grał w „Mortal Kombat”, „Dooma”, „Diablo”, „Tomb Raidera” czy „Grand Theft Auto”. Które z ówczesnych komputerowych „cudów techniki” pamiętamy? Uwaga, będzie iskrzyć i piszczeć ...
Miłość, szczęście, wakacje – utrwalmy te wspomnienia
38 194. Tyle zdjęć w trakcie minuty publikuje się na Instagramie – czytamy w badaniu przeprowadzonym przez serwis F5. Z jednej strony nie rozstajemy się ze smartfonami, z drugiej renesans przeżywają aparaty analogowe. Niezależnie od tego, na co jest obecnie trend, żyjemy w epoce obrazów.
Ulubiona bielizna Beyoncé? Tylko z koniakowskiej koronki
Każdy może ją mieć i ku temu jest dobra okazja. 15 sierpnia to bowiem Dzień Koronki Koniakowskiej, ale do Koniakowa zapraszamy na świętowanie już od 13 sierpnia. Będzie można popatrzeć, jak koronczarki heklują swój najsłynniejszy wyrób – stringi!
Niezwykłe dzieciństwo bez komórki
Na początku lat dziewięćdziesiątych esencję dobrej zabawy stanowił nie flagowy smartfon czy tablet, ale cała rzesza nieelektronicznych gadżetów. Jeżeli wychowywaliście się w tamtym okresie, z pewnością mieliście z nimi do czynienia. Jeśli nie, odkryjcie z nami prawdziwą frajdę.
3
4
5
6
7
8
9