10 najpopularniejszych horrorów na Allegro
Przedstawiamy Wam listę 10 najczęściej kupowanych horrorów na Allegro. To niezła rekomendacja, jeśli szukacie lektury na wakacje.
Rozkosz wielkich nosów i osłoda zmartwienia, czyli trochę o tabace
Tabaka jest znana od wielu stuleci. Choć obecnie wydaje się być zapomniana, cały czas w Polsce odbywają się zawody w jej zażywaniu. Ba! Ma nawet swoje święto. 17 lipca to Dzień Tabaki.
Przewozimy rowery – o czym należy pamiętać?
Na urlop często zabieramy ze sobą rowery, bo warto zadbać w tym czasie o minimum aktywności, ale też dwa kółka pomogą nam w poznawaniu zakątków, do których trudno dotrzeć autem. Problemem bywa sposób ich przewiezienia, dlatego podpowiadamy, jak zrobić to bezpiecznie i zgodnie z przepisami.
Pierwsza pomoc – apteczka podróżnika
Plecak spakowany, namiot sprawdzony. Jeszcze wygodne buty i dobry humor. Ale to nie wszystko. W ekwipunku nie może zabraknąć apteczki.
Superbohaterowie a sprawa polska
Wśród tysięcy twórców współpracujących z największymi gigantami branży: Marvelem, DC Comics oraz Image Comics jest również trójka Polaków. Szymon Kudrański, Piotr Kowalski i Katarzyna Niemczyk z powodzeniem rysują przygody Spawna, Hulka oraz agentki Mockingbird.
Latem w niebo patrz!
Letnie noce są krótkie. Słońce chowa się za widnokręgiem ledwie na kilka godzin i to bardzo płytko. Jednak to najlepszy czas na rozpoczęcie przygody z obserwacją nieba.
Którędy na Grunwald?
Jeśli nie jest Ci po drodze na Grunwald, aby obejrzeć rekonstrukcję pamiętnej bitwy, możesz ją rozegrać w domowym zaciszu na komputerze albo z przyjaciółmi na planszówce. Bonusem będzie to, że tym razem wynik będzie zależał tylko od Ciebie.
Lubimy te gry, które znamy, czyli potęga remasteringu
Coraz częściej na rynek trafiają gry, które są wznowieniami hitów sprzed kilku lub kilkunastu lat. Zazwyczaj dodaje się im graficzny lifting, lekko odświeża rozgrywkę i zmienia drobiazgi, ale w ostatecznym rozrachunku zazwyczaj gramy w tę samą grę, co przed laty. Lubimy wracać do przeszłości, ale czy takie remastery mają w ogóle sens?
Polska specjalność – tworzenie gier
Gdyby ktoś kilkanaście lat temu powiedział, że polskie studio deweloperskie zrobi grę na światowym poziomie, która przebije inne produkcje tego samego gatunku, która zbierze świetne recenzje w pismach branżowych i świetnie się sprzeda – no cóż, miałbym wątpliwości. Dziś zaś jesteśmy na samym szczycie w tworzeniu gier i nie zapowiada się, byśmy to podium tak łatwo opuścili.
2
3
4
5
6
7
8