Koniec budek telefonicznych. Możesz na tym zyskać                 

Klamka zapadła. Kabiny telefoniczne w Polsce zostaną zdemontowane. Jeśli chcemy cofnąć się w czasie, poczuć się jak nasi rodzice czy dziadkowie albo jak Adaś Miauczyński z filmu „Nic śmiesznego”, trzeba się pospieszyć albo iść do muzeum. Można też podreperować budżet i pozbyć się np. kart do telefonu. Te już zyskują na wartości.

Opublikowany

11 miesięcy temu

Crossfit. Czy naprawdę jest wart tyle potu? 
Gdy pojawił się w Polsce, szybko przestał być jedynie sportową nowinką. Dla wielu stał się stylem życia. Entuzjastom crossfit zapewnia wyjątkową sprawność. Twierdzą, że lepszą niż siłownia czy bieganie. Wielu zarzuca mu jednak ryzyko kontuzji i zbyt wysokie wymagania stawiane debiutantom. Ćwiczą jednak i kobiety, i mężczyźni. A Ty?
Grasz w e-sport? Zacznij, jeśli chcesz być milionerem
Sport elektroniczny przyciąga uwagę widzów na świecie. Wypełnia stadiony, kina i targowe hale. Tysiące fanów śledzą rozgrywki na żywo, a miliony w Internecie. Największym gwiazdom przynosi wielkie pieniądze. Wśród faworytów są także nasi rodacy.  
Jesień – róbmy cydry. Te z bąbelkami też!
Jabłka z ogrodu lub od sąsiada z działki, drożdże i entuzjazm wystarczą, by zacząć  przygodę z robieniem cydru. W Polsce przybywa zarówno jego amatorów, jak i domowych cydrowników, bo jak przekonuje cydrownik Tomasz Piotrowski: „Kto raz spróbuje domowego cydru, ten nigdy nie sięgnie po ten marketowy”.
Scrapbooking. To rękodzieło może stać się Twoim zawodem! 
Wystarczy kartka solidnej tektury bądź bindowany album, siła wyobraźni i umiejętności plastycznych, by wyczarować niepowtarzalną pracę. Scrapbooking to popularny sposób spędzania wolnego czasu, hobby, a niekiedy całkiem dobrze prosperujący biznes, choć jeszcze nie u nas.
Nalewki: róbmy dla zdrowotności i radości
Robienie nalewek wymaga sumienności i fantazji. W zamian dostarcza przyjemności z samodzielnego ich przygotowania i uznanie wśród gości, którymi ich częstujemy. Zatem do dzieła!
Piotr Machalica: życie bez Twittera
Jeden z najlepszych polskich aktorów powraca na duży ekran. W Legendach Polskich Tomasza Bagińskiego Piotr Machalica jako Rokita jest diabelnie dobry. Tak, że czekamy na więcej...
Studencki wynajem. Zwykły pokój przemieniamy w salon lux
Wyzwanie: zaaranżować studencki pokój. Budżet: na studencką kieszeń. Rozwiązanie? Kreatywność!
„Harry Potter i przeklęte dziecko” może Cię rozczarować?
Premiera najnowszej książki J.K. Rowling o przygodach nowego pokolenia małych czarodziejów jak zawsze mobilizuje zagorzałych przeciwników czarnej magii. Najbardziej boją się ci, którzy Harry’ego Pottera nigdy nie czytali.  
Polaroid lepszy niż Instagram
Kto pamięta, że zagrał w filmach z Eddie’em Murphym czy Jasiem Fasolą oraz w kultowej „Amelii”? Aparat do fotografii natychmiastowej, zwany potocznie polaroidem, kiedyś był szczytem marzeń. Dziś, w erze zdjęć cyfrowych, wiele osób wciąż po niego sięga. Za co ludzie pokochali polaroidy?
2
3
4
5
6
7
8