Niebezpieczne kobiety popkultury

Najnowszy film Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w ciągu 4 pierwszych dni wyświetlania obejrzało 835 000 widzów! Jednym z powodów tego sukcesu może być fakt, że reżyser tym razem postawił na kobiety. A te, szczególnie jeśli cieszą się złą sławą, przyciągają uwagę widzów jak magnes. Nawet przez kilkaset lat. Przedstawiamy sylwetki 9 kobiet, którym bycie „niebezpiecznymi” zapewniło nieśmiertelność. 

Opublikowany

8 miesięcy temu

Wirtualni piłkarze – realne emocje
Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Mistrzostwa świata, rozgrywki klubowe, liga mistrzów. Messi, Ronaldo czy Lewandowski. Camp Nou, Maracanã czy nasz Narodowy. Gwiazdy, stadiony, drużyny, wielkie pieniądze i jeszcze większe emocje. Czy da się je odtworzyć w domowym zaciszu?
Co jeszcze może być wegańskie?
Wegańskie buty, wegańska karma dla zwierząt, a może wegański szampon? Sprawdź, jakie inne ciekawe rzeczy z „wege” w nazwie znajdziesz na Allegro. 
Dużo światła jesienią! 
Budzisz się – ciemno. Wychodzisz do pracy – ciemno. Wracasz z pracy – znowu ciemno. A krótkie godziny jesiennego dnia spędzasz na ogół w zamkniętym pomieszczeniu. Światło to niezawodny antydepresant. Nie poddawaj się więc jesiennej melancholii i oświetl sobie drogę do dobrego humoru.
Halloween. Ignorujesz czy celebrujesz? 
Ośmiu na dziesięciu dorosłych Polaków nie uznaje Halloween, ale pozwala je świętować swoim dzieciom. To dzień często uwielbiany przez najmłodszych, bo łączy przebieranki, zabawy plastyczne i… słodycze. Jeśli więc będziesz go rodzinnie obchodzić, zrób to z jakością.
Miód na serce. Ale nie tylko!
Pszczeli ul zorganizowany jest lepiej niż korporacja. Najpierw na rozpoznanie wyrusza pszczoła zwiadowczyni. Gdy znajdzie miododajne pola, wraca do ula i wysyła do pracy pszczoły zbieraczki. Te przynoszą nektar pszczołom robotnicom. Na końcu i tak z wyprodukowanego przez nich miodu cieszy się człowiek, któremu miód leczy serce, wątrobę i duszę.
Koniec budek telefonicznych. Możesz na tym zyskać                 
Klamka zapadła. Kabiny telefoniczne w Polsce zostaną zdemontowane. Jeśli chcemy cofnąć się w czasie, poczuć się jak nasi rodzice czy dziadkowie albo jak Adaś Miauczyński z filmu „Nic śmiesznego”, trzeba się pospieszyć albo iść do muzeum. Można też podreperować budżet i pozbyć się np. kart do telefonu. Te już zyskują na wartości.
Crossfit. Czy naprawdę jest wart tyle potu? 
Gdy pojawił się w Polsce, szybko przestał być jedynie sportową nowinką. Dla wielu stał się stylem życia. Entuzjastom crossfit zapewnia wyjątkową sprawność. Twierdzą, że lepszą niż siłownia czy bieganie. Wielu zarzuca mu jednak ryzyko kontuzji i zbyt wysokie wymagania stawiane debiutantom. Ćwiczą jednak i kobiety, i mężczyźni. A Ty?
Grasz w e-sport? Zacznij, jeśli chcesz być milionerem
Sport elektroniczny przyciąga uwagę widzów na świecie. Wypełnia stadiony, kina i targowe hale. Tysiące fanów śledzą rozgrywki na żywo, a miliony w Internecie. Największym gwiazdom przynosi wielkie pieniądze. Wśród faworytów są także nasi rodacy.  
Jesień – róbmy cydry. Te z bąbelkami też!
Jabłka z ogrodu lub od sąsiada z działki, drożdże i entuzjazm wystarczą, by zacząć  przygodę z robieniem cydru. W Polsce przybywa zarówno jego amatorów, jak i domowych cydrowników, bo jak przekonuje cydrownik Tomasz Piotrowski: „Kto raz spróbuje domowego cydru, ten nigdy nie sięgnie po ten marketowy”.
1
2
3
4
5
6