Im brzydszy, tym lepszy. Świąteczny sweter

To jedyna pora w roku, gdy zaczynamy nosić swetry z reniferkami, bałwanami czy Mikołajami. Na Allegro znajdziemy ponad 2 tysiące ofert, w których można przebierać do woli. Poczujmy magię tych świąt!

Opublikowany

9 miesięcy temu

Znaleźć wspólny język, tylko jak?
To nie będzie artykuł o metodach nauki języków obcych. Nie będzie to też tekst o tym, w jaki sposób efektywnie się ich uczyć. Kluczem do zrozumienia postaw wobec języka jest nasz umysł, a ściślej to, jak będziemy umieli go spożytkować.   
Koenig-Specials. Wyjątkowy smak tuningu lat 80.
Lata 80. to czas, w którym pojęcie przepychu w motoryzacji było czymś nieznanym. To, czego nie odważyli się zaproponować producenci, wyjeżdżało z pracowni firm tuningowych. Firmy takie jak ABC Exclusive, AMG, Arden, Carat by Duchatelet, Gemballa, Koenig-Specials, Lorinser, Rinspeed, Sbarro, Strosek czy Treser proponowały daleko idące modyfikacje, czyniące samochody prawdziwymi dziełami sztuki, często zwielokrotniające cenę wyjściowych modeli. Poznajcie bliżej historię jednej z nich.
Święta pachną piernikami
Korzenny aromat unoszący się w całym domu, bursztynowy miód i tysiące pomysłów na dekoracje. Nadchodzi Boże Narodzenie, a więc pieczemy pierniki!
Niebezpieczne kobiety popkultury
Najnowszy film Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w ciągu 4 pierwszych dni wyświetlania obejrzało 835 000 widzów! Jednym z powodów tego sukcesu może być fakt, że reżyser tym razem postawił na kobiety. A te, szczególnie jeśli cieszą się złą sławą, przyciągają uwagę widzów jak magnes. Nawet przez kilkaset lat. Przedstawiamy sylwetki 9 kobiet, którym bycie „niebezpiecznymi” zapewniło nieśmiertelność. 
Wirtualni piłkarze – realne emocje
Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Mistrzostwa świata, rozgrywki klubowe, liga mistrzów. Messi, Ronaldo czy Lewandowski. Camp Nou, Maracanã czy nasz Narodowy. Gwiazdy, stadiony, drużyny, wielkie pieniądze i jeszcze większe emocje. Czy da się je odtworzyć w domowym zaciszu?
Co jeszcze może być wegańskie?
Wegańskie buty, wegańska karma dla zwierząt, a może wegański szampon? Sprawdź, jakie inne ciekawe rzeczy z „wege” w nazwie znajdziesz na Allegro. 
Dużo światła jesienią! 
Budzisz się – ciemno. Wychodzisz do pracy – ciemno. Wracasz z pracy – znowu ciemno. A krótkie godziny jesiennego dnia spędzasz na ogół w zamkniętym pomieszczeniu. Światło to niezawodny antydepresant. Nie poddawaj się więc jesiennej melancholii i oświetl sobie drogę do dobrego humoru.
Halloween. Ignorujesz czy celebrujesz? 
Ośmiu na dziesięciu dorosłych Polaków nie uznaje Halloween, ale pozwala je świętować swoim dzieciom. To dzień często uwielbiany przez najmłodszych, bo łączy przebieranki, zabawy plastyczne i… słodycze. Jeśli więc będziesz go rodzinnie obchodzić, zrób to z jakością.
Miód na serce. Ale nie tylko!
Pszczeli ul zorganizowany jest lepiej niż korporacja. Najpierw na rozpoznanie wyrusza pszczoła zwiadowczyni. Gdy znajdzie miododajne pola, wraca do ula i wysyła do pracy pszczoły zbieraczki. Te przynoszą nektar pszczołom robotnicom. Na końcu i tak z wyprodukowanego przez nich miodu cieszy się człowiek, któremu miód leczy serce, wątrobę i duszę.
1
2
3
4
5
6