Science fiction po polsku – reaktywacja
„Mocarne”, „Hollywood się chowa”, „Polak potrafi” – takie komentarze internautów towarzyszą premierom filmów Legendy Polskie. Science fiction, po latach nieobecności, powróciło do polskiego kina. A czy wiecie, że w czasach peerelu miało się całkiem dobrze?
Mandat za niesprawne światła lub wycieraczki?
Kierowcy często zapominają o przepisach, które mówią o tym, że samochód powinien mieć nie tylko czytelne tablice rejestracyjne, ale również czyste szyby. Jesień to nie tylko początek roku szkolnego, ale również czas, w którym warto zadbać o elementy samochodu związane z widocznością podczas gorszych warunków atmosferycznych.
Osobisty trener na nadgarstku? Tak, to on pobije z Tobą rekordy  
Chcesz biegać, pływać, jeździć na rowerze – lepiej, wydajniej, szybciej? Spalać więcej kalorii i mieć lepszą sylwetkę? Wystarczy skorzystać ze wsparcia profesjonalisty. Takiego, którego nosi się na nadgarstku.
Home staging – jak odświeżyć mieszkanie niskim kosztem?
Home staging jest przystosowaniem nieruchomości do przyszłej sprzedaży lub wynajmu. Podpowiadamy, jak zrobić to samemu i w dodatku tanio.
Żądni emocji? Pora na paintball
Kolorowe strzelanie z karabinów na pewno ci je zapewni. Jeśli lubisz dobrą zabawę i wyzwania, to hobby dla ciebie. Obstrzeliwanie członków przeciwnej drużyny farbami, zdobywanie flagi wroga czy przeprowadzanie swojego VIP-a przez obszar przeciwnika itd. Tu naprawdę się dzieje.
Corvette – piękna i bestia
Chevrolet corvette to jeden z najbardziej kultowych amerykańskich modeli. Bez niej świat motoryzacji nie byłby tym, czym jest... Pełnym emocji tyglem, w którym odnaleźć możemy spełnienie marzeń, zrealizować poczucie wolności i zaspokoić manię szybkości.
Dzierganie? Męska rzecz!
Robi na drutach i szydełkuje. Chociaż dzierganie przypisuje się kobietom, Maciej Potępa łamie ten stereotyp. Pierwszy szydełkujący bloger w Polsce radzi, jak szydełkować, będąc facetem, ale panie też mogą się od niego wiele nauczyć.
Nowy Harry Potter zaskakuje 
Najbardziej oczekiwana premiera tej jesieni to „Harry Potter i przeklęte dziecko”. Fani Małego Czarodzieja już szykują się do lektury, a ósma część przygód pogromcy Voldemorta bije rekordy w przedsprzedaży, bo każdy chce dostać upragnioną książkę jak najszybciej. To uzasadnione, bo J.K. Rowling napisała opowieść o konsekwencjach podróży w czasie, a już poprzednie siedem tomów udowodniło, że autorka ma niezwykły dar wpływania na naszą rzeczywistość.
Może Ty znajdziesz złoty pociąg?
Świt. Poranna mgła nad polami. Człowiek ze słuchawkami na uszach przesuwa powoli nad ziemią pętlę wykrywacza. Nagle w uszach słyszy przenikliwy dźwięk, od którego zamiera mu serce, czuje strzał adrenaliny. Jest! Może stary garnek albo zardzewiały kawał blachy, a może zapomniany pocisk lub skarb sprzed stuleci. Czas sięgnąć po łopatę.
1
2
3
4
5
6