Rekordowy finał WOŚP także na aukcjach na Allegro
Jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapamiętamy na długo za sprawą rekordu, jaki wspólnie z użytkownikami Allegro udało nam się pobić. Na liczniku mamy już 5,5 mln, a zbiórka jeszcze się nie zakończyła. Aukcje potrwają aż do 14 lutego. 
8 filmów drogi, które trzeba zobaczyć
Właśnie do kin wszedł film „Konwój” w reżyserii Macieja Żaka. Scenariusz łączy w sobie elementy kina gatunkowego – thrillera, jak i historię pościgu, czyli kina drogi. Z tej okazji przygotowaliśmy nasz subiektywny wybór filmów tego gatunku, które trzeba zobaczyć. 
Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co polecają pracownicy Allegro?
Chcecie wziąć udział w licytacji, a tym samym pomóc w zakupie sprzętu dla polskich szpitali? Poprosiliśmy ludzi z Allegro, aby podzielili się z Wami swoimi rekomendacjami. Zobaczcie, co wybrali.
W nowy rok z nowymi postanowieniami
Schudnę, rzucę palenie, zmienię pracę, zrobię prawo jazdy, pójdę na kurs nauki obcego języka… Brzmi znajomo? A może po prostu wystarczy nieznacznie zmienić swoje nawyki, aby nasze życie stało się lepsze? Jak co tydzień po inspirację sięgamy do poradników Allegro. 
Jakub Różalski: Chełmoński lub Matejko tworzyliby dziś cyfrowo
Jest jednym z najciekawszych polskich artystów tworzących w technice malarstwa komputerowego. Jego projekt 1920+ zyskał uznanie zarówno w branży, jak i wśród odbiorców w kraju i za granicą. Nam opowiada o tym, jak został artystą i co jest w tym zajęciu najfajniejsze.
Polscy mężczyźni są coraz bardziej modni
To już nie jest jedynie kwestia dodatków – modnego paska, nowego fasonu obuwia czy najnowszego modelu zegarka. Polscy mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na jakość materiałów, krój, a także kolory ubrań. Tak wynika z raportu „Polska strojna 2016. Trendy w zachowaniach zakupowych Polaków”. Zaskakujące? O komentarz poprosiliśmy ekspertów branży modowej.
Blogi, vlogi i inne - o Allegro 50/2016
Od ponad dwóch tygodni już nie tylko Polacy wykupują chusteczki. Reklama Allegro "Czego szukasz w święta | Angielski" poruszyła cały świat. Płaczą na Wyspach. I w Czechach też.
Prezentów już czas
W poradnikach z tego tygodnia przedstawiamy kolejną porcję świątecznych propozycji.
Tomasz Drabek. Nie taki diabeł straszny
Szef polskiego piekła, diabeł Boruta w „Legendach Polskich”, to popisowa rola Tomasza Drabka. Ale widzowie znają go też z wielu seriali, m.in. „Rancza”, a także najmodniejszego warszawskiego kabaretu „Pożar w Burdelu”. W wywiadzie dla _magazynu.Allegro mówi, dlaczego nie ucieknie od swoich konserwatywnych poglądów i jako polonista z wykształcenia, poleca lektury na zimę.
1
2
3
4
5
6