Porządki w miniaturkach na Allegro: pierwsze podsumowanie

W lipcu 2016 roku ogłosiliśmy nowe zasady dotyczące miniaturek w ofertach na Allegro. Informacja spotkała się z żywą reakcją analityków i sprzedających. Uporządkowanie serwisu to temat, który od dawna przewijał się w dyskusjach o Allegro. O projekcie „miniaturek z białym tłem” i dotychczasowych doświadczeniach związanych z wprowadzaniem nowych zasad rozmawiamy z Michałem Markowskim, Business Development Managerem w Allegro. Jest to pierwsze oficjalne podsumowanie nowych zasad, w którym mówimy zarówno o tym, co udało się zrobić, jak i planach na nieodległą przyszłość. 

Opublikowany

1 dzień temu

Wspieraj pisarzy na charytatywni.allegro.pl
Podziwiamy ich talent i twórczość, a teraz możemy im także pomóc. Licytując na charytatywni.allegro.pl limitowane edycje artykułów z serii „Radość pisania”, mamy szansę pomóc literatom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej, a także wesprzeć młodych pisarzy i tłumaczy w rozwoju ich twórczości.
10 najpopularniejszych klasycznych animacji Disneya na Allegro
Filmy ze studia Disneya zarobiły w ubiegłym roku w kinach na całym świecie ponad 7 miliardów dolarów! Jedną z produkcji, która przyłożyła się do tego sukcesu, jest „Księga dżungli”. Aktorski remake animowanego klasyka zarobił w pojedynkę prawie 1 miliard dolarów. Eksperci przewidują, że wchodząca na ekrany „Piękna i bestia” może ten sukces powtórzyć. 
Zostawiamy zimę w tyle
Gdzieniegdzie jeszcze śnieg zalega, większe zbiorniki wodne jeszcze częściowo zamarznięte, ale już pokazują się pierwsze pąki na drzewach. Z poradnikami z tego tygodnia podpowiadamy, jak zostawić zimę w tyle.
Przygotuj się na wiosnę!
Dzień już coraz dłuższy, za oknem słychać świergot ptaków. To oznacza, że wiosna tuż-tuż. Nareszcie! Powiew świeżego powietrza przydałby się wszędzie. Z poradnikami Allegro szukamy inspiracji na wiosenne odmiany. 
Mamy nagrody dla kreatywnych twórców
Jeśli potrafisz tworzyć reklamy i masz od 18 do 35 lat, to mamy dla Ciebie propozycję: możesz zgłosić się w konkursie na reklamę o Allegro w ramach Papaya Young Directors.
Deichmann: historia w dobrych butach! Teraz na Allegro
Gdy w 1913 roku Heinrich Deichmann otwierał swój zakład szewski w Essen-Borbeck w Zagłębiu Ruhry, z pewnością nie spodziewał się, że ponad 100 lat później w jego butach będą chodzić ludzie na całym świecie. Dzisiaj niemiecka sieć sklepów obuwniczych jest liderem na rynku europejskim i cały czas się rozwija. Kolejnym krokiem naprzód jest współpraca z Allegro.
Next: kultowa moda bez elitarnego zadęcia
Czasem nic szczególnego nie musisz robić, by twoje ubrania były chętnie kupowane. Ba, by towarzyszyła temu autentyczna radość zakupów. Wystarczy, że klient będzie czuł, że naprawdę przykładasz się do każdego z etapów produkcji, a jakość kupionej kurtki nie będzie czczą obietnicą. 
My się zimy nie boimy!
Macie dość zimy? To prawda, że dni jeszcze krótkie, ale jest tyle ciekawych rzeczy, które można robić tylko zimą! Jak co tydzień po inspiracje sięgamy do poradników Allegro.
Od teraz na Allegro historia zakupów jak na dłoni
Dla wielu kupujących na Allegro to może być jedna z ważniejszych zmian, które w ostatnim czasie wprowadzamy. Projektując nowe funkcje zakładki „Kupione”, kierowaliśmy się także propozycjami aktywnych klientów serwisu. Efekt możecie ocenić sami. Liczymy, że zyska waszą aprobatę.
1
2
3
4
5
6