Czego szukasz na co dzień? Nowa kampania reklamowa Allegro

Tym razem opowiadamy historię o dziewczynce, która postanawia nauczyć się grać na gitarze.

Opublikowany

11 miesięcy temu

Kup pakiet startowy na Allegro i weź udział w ŠKODA Bike Challenge
ŠKODA Bike Challenge to największe wydarzenie rowerowe w Polsce. W tym roku miłośnicy dwóch kółek będą rywalizować w dwóch miastach – w Poznaniu i we Wrocławiu. Pakiety startowe można kupić na Allegro w specjalnej cenie tylko do końca maja.
300 wyjątkowych projektów stojaków dla polskich miast od Allegro
Aż 657 polskich miast walczyło rok temu o stojaki rowerowe w kampanii społecznej „Kręć Kilometry” Fundacji Allegro All For Planet. W tym roku potrajamy liczbę nagród! O ich lokalizacji zdecydują sami rowerzyści i przejechany przez nich dystans.
Inspiracje: nowa aplikacja Allegro do przeglądania ofert
Legendy polskie wracają. Twardowski znowu w akcji!
Po świetnie przyjętych produkcjach „SMOK” i „TWARDOWSKY” oraz ebooku przyszedł czas na kolejną odsłonę projektu „Legendy polskie”. Ujawniliśmy plany kontynuacji projektu podczas konferencji PYRKON 2016.
Sprzedaż książek na Allegro wzrosła w 2015 roku o 7,5%
Pomimo alarmistycznych doniesień o kryzysie czytelnictwa w Polsce rynek księgarski na Allegro rozwija się już kolejny rok.
Znaj swoje prawa
Z okazji Światowego Dnia Konsumenta przypominamy, że ze swoich praw warto korzystać. Zobacz, jakie prawa przysługują Ci jako Kupującemu na Allegro.
Motoryzacja przyspiesza w Allegro
O tym, że Allegro nie jest już serwisem „aukcyjnym”, wiadomo od dawna. W kategorii Motoryzacja widać to jak na dłoni: 99% to oferty „kup teraz”, a tylko 1% to aukcje. Podczas naszej marcowej branżowej konferencji motoryzacyjnej przedstawiliśmy też inne ciekawe dane o serwisie.
Droższe przesyłki pocztowe - ułatwiamy Sprzedającym zmiany w ofertach
Banki Żywności zebrały ponad 829 ton żywności dla potrzebujących
Od dwóch dekad Banki Żywności pomagają potrzebującym w realizacji ich najbardziej podstawowych potrzeb. W coroczną Świąteczną Zbiórkę Żywności angażuje się również Allegro. W tym roku ogółem udało się zebrać ponad 829 ton żywności dla 260 tys. najbardziej potrzebujących Polek i Polaków.
3
4
5
6
7
8
9