Kup Allerogala i podziel się dobrem 

Rogale świętomarcińskie po raz kolejny można kupić przez Internet. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie allerogal.allegro.pl, aby w ciągu 24 godzin otrzymać świeży, regionalny wypiek. Akcja ma wymiar charytatywny – każda złotówka z zakupionego rogala trafi na konto Drużyny Szpiku. 

Opublikowany

7 miesięcy temu

Smartfony Xiaomi w oficjalnym sklepie na Allegro
Urządzenia znanej azjatyckiej marki pochodzą z oficjalnej europejskiej dystrybucji i są objęte lokalną gwarancją i serwisem  
Auta papieża Franciszka mają nowych właścicieli
Samochody, którymi papież Franciszek podróżował podczas Światowych Dni Młodzieży, zostały sprzedane za łączną kwotę 252 900 złotych. Pieniądze z licytacji odbywających się na charytatywni.allegro.pl zasilą akcję charytatywną Caritas „Misericordes”. 
Sąd: regulamin Allegro zgodny z prawem
14 września 2016 Sąd Apelacyjny w prawomocnym wyroku przyznał rację Allegro i stwierdził, że regulamin Allegro nie zawierał zapisów sprzecznych z interesami konsumentów.
Znamy zwycięzców rywalizacji miast o stojaki rowerowe
Zakończyła się 5. edycja kampanii społecznej „Kręć Kilometry”. W rywalizacji brało udział 1500 miejscowości, a rowerzyści w całej Polsce wykręcili prawie 9 milionów kilometrów. Dzięki nim Fundacja Allegro All For Planet postawi 300 oryginalnych stojaków rowerowych w 20 najlepszych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Pabianice czy Brodnica. 
Wylicytuj samochód papieża Franciszka na charytatywni.allegro.pl
Trzy golfy o numerach rejestracyjnych K1 POPE, K2 POPE i K3 POPE, którymi papież podróżował podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce, trafiły na licytację. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na cele charytatywne wskazane przez papieża. Aukcja trwa do 9 października.
Narodziny Diablicy w teledysku „Aleja gwiazd”
Teledysk do nowej aranżacji piosenki w wykonaniu Anny Karwan i Matheo to kolejna produkcja, która powstała w ramach projektu Legendy Polskie. Tym razem Allegro zaprosiło do współpracy młodych twórców filmowych. W rolach głównych wystąpili Aleksandra Kasprzyk i Tomasz Drabek znani z filmu „Twardowsky 2.0”.
Ostatnia prosta kampanii „Kręć Kilometry”
Mieszkańcy ponad 1500 polskich miejscowości przejechali już ponad 7 milionów kilometrów. To efekt najbardziej pozytywnej w kraju rywalizacji o stojaki rowerowe w kampanii Fundacji Allegro All For Planet. Tegoroczna akcja „Kręć Kilometry” zakończy się 30 września. W rankingu przewodzi Warszawa, ale są też Kórnik, Grodzisk Mazowiecki, Wrocław czy Gdańsk. A o dostanie się do pierwszej dwudziestki Ruda Śląska zacięcie walczy ze Krotoszynem. 
Allegro najbardziej rowerową firmą w Polsce
Wyścig Škoda Poznań Bike Challenge zgromadził na starcie ponad 6000 osób, a wśród nich największą firmową drużynę – zespół pracowników Allegro. W miasteczku zawodów pojawiła się też strefa Kręć Kilometry, a w niej m.in. rowero-blender, rowery na trenażerach i niezwykle oblegana strefa chillout.
Twardowsky i inne Legendy Polskie wracają
Ta jesień będzie należała do bohaterów Legend Polskich. Premiera pierwszego filmu z nowej serii - „Twardowsky 2.0” – już 16 września na stronie legendy.pl i w serwisie YouTube. Do świetnie przyjętych bohaterów z opowieści „Smok” i „Twardowsky” dołączają kolejni z „Operacji Bazyliszek” i „Jagi”. Allegro zaprosiło do współpracy zespół znanych aktorów, m.in. Roberta Więckiewicza, Piotra Machalicę, Tomasza Drabka, Olafa Lubaszenko, Katarzynę Pośpiech oraz Pawła Domagałę.
1
2
3
4
5
6