Długie wieczory w fotelu z książką w ręku lub przed telewizorem? Coraz więcej czasu w kuchni na przygotowywaniu smakołyków? Wraz z nadejściem jesieni coraz mniej się ruszamy, a to błąd, bo ruch to zdrowie i nawet w dżdżyste dni nie powinniśmy szukać wymówki. Jak się przygotować do jesiennej aktywności, podpowiedzą poradniki Allegro: Nordic walking jesienią, Piłka nożna jesienią – jak przygotować się do gry?, Top 5 – buty do piłki nożnej za maksymalnie 250 zł, Skompletuj sprzęt i wróć do domowych treningów po urlopie, Rozciąganie do szpagatu – o czym musisz pamiętać?, Czy trening interwałowy działa? Jeśli mamy problem z motywacją, polecamy: Aplikacje na smartfona pomocne przy aktywnym wypoczynku. Koniecznie znajdźmy też czas na relaksację: Relaksacja – sprzęt, który może się przyda.

W poradnikach znajdziemy też inspirację na jesienne odświeżenie szafy – to idealny czas na zakupy. Co będzie modne w tym sezonie, podpowiedzą te poradniki: Trendy zestawy z granatem na jesień, Frędzle, wzory, pióra – postaw na buty w stylu boho!, Jesienna elegancja – 5 modnych zestawów.Wraz z jesienią przyszła pora na naukę. Znów dzieci i młodzież wróciły do szkół. Jak im pomóc, aby czas nauki upłynął bez trosk i stresu? Podpowiadamy, jak zachęcić dziecko do czytania: Lektury szkolne z zagranicy, które warto podsunąć dziecku, Savoir-vivre dla dzieci – najlepsze książki, Twoje dziecko uwielbia „Krainę lodu”? 7 tytułów, w których się zakochaW szkole przydadzą się też: Pierwsze kredki. Dlaczego ich wybór jest tak ważny? Przegląd. Wyprawkę szkolną warto uzupełnić o: Kupujemy fartuszek dla dziecka, Przegląd parasolek dla dziewczynek, Rozpinane bluzy dla dziewczynek na chłodniejsze dni, Szkolne torby na ramię z oryginalnymi printami. Jeśli rozważamy zapisanie naszej pociech na fitness, podpowiadamy: Fitness dla dzieci – czy takie zajęcia mają sens? Co jeśli nasze dziecko nosi okulary? Okulary dziecięce na wf.

Syn czy córka upierają się przy zwierzątku, a my nie jesteśmy pewni, czy maluch sobie poradzi z opieką? Na początek rozwiązaniem może być: Rybka jak prawdziwa – przegląd interaktywnych rybek dla dzieci. I coś do zabawy: Tekturowe zabawki dla dziewczynek.Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl