Pamiętacie kampanię Allegro sprzed wakacji? Tę z gitarą? W poradnikach z tego tygodnia znajdziecie kilka inspiracji: Gitara dla dziecka – jaką wybrać?, Keyboard dla dziecka – jaki wybrać?, Pasja – pociągi! Poznaj zabawki dla małego maszynisty. Mogą się również przydać: Zabawki, które skutecznie odciągną dziecko od telewizora, Interaktywne zwierzątko, gdy nie możemy wybrać prawdziwego.

  
Aura jest już jesienna i coraz więcej czasu będziemy spędzać w domu, dlatego warto pomyśleć o zakupach, dzięki którym domowe zajęcia staną się przyjemniejsze. Na przykład sprzątanie: Centralne odkurzacze – nowoczesność i wygoda na miarę XXI wieku, Odkurzacze marki Zelmer – czy są warte zakupu?, Odkurzacze bezprzewodowe – znajdź idealny model dla siebie.

Dla kuchni

Miłośników gotowania jest chyba więcej niż tych, którzy lubią sprzątać – tak myślimy. Dlatego przedstawiamy garść poradników dotyczących kuchni. Bo to w kuchni właśnie często spędzamy czas, nie tylko na gotowaniu. Zacznijmy od urządzania: Urządzamy kuchnię w stylu mix & match oraz Modne zazdrostki do nowoczesnych kuchni. Przydadzą się również: Oryginalne zegary kuchenne do 100 zł, Przegląd słoików na kuchenne przyprawy. Decyzja o zakupie okapu często jest podejmowana machinalnie. Zastanawialiście się, czy rzeczywiście jest on potrzebny? Ten poradnik wszystko wytłumaczy: Okap – do czego tak naprawdę jest nam potrzebny?


Czasami przydaje się też Kuchenka mikrofalowa do 500 zł, Kuchenka mikrofalowa do 300 zł, Kuchenka mikrofalowa do 200 zł, choć my preferujemy podgrzewanie na prawdziwym ogniu – potrawy są wtedy smaczniejsze i zdrowsze – czasami jednak nie ma wyjścia.

Aby usprawnić pracę przy przyrządzaniu posiłków, warto zaopatrzyć się w: Robot kuchenny do 1000 zł – przegląd, Robot kuchenny do 500 zł – przegląd. Warto także rozważyć: Robot domowy z górnej półki cenowej.


Czy może być jeszcze wygodniej? Ależ oczywiście! Wystarczy nabyć odpowiednią zmywarkę: Zmywarki do zabudowy – na co warto zwrócić uwagę?, Zmywarka do 1000 zł, Zmywarka do 1500 zł.

Dla tych, którzy uwielbiają grilla i również jesienią i zimą chcieliby go urządzać, rozwiązaniem jest ten elektryczny: Sezon grillowania – przegląd grilli elektrycznych do 300 zł, Sezon grillowania – przegląd grilli elektrycznych do 400 zł.

Polecamy też kilka pozycji książkowych związanych z jedzeniem: „Wolni od glutenu” Alessio Fasano, Susie Flahert – recenzja, „Moje wypieki. Wielki powrót“ Dorota Świątkowska, „Superfood na co dzień. Co jeść, by dobrze się czuć“ Jamie Oliver, „Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć“ Joanna Glogaza.

TechnologicznieDla siebie

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl