Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.

Pezet to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, który w 2019 roku powrócił po siedmioletniej przerwie z nową płytą pt. „Muzyka Współczesna”. Bilety na jedyny koncert w Warszawie, promujący bestsellerowy krążek, wyprzedały się w 15 minut. Artysta ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty! W ramach Magenta Tour wystąpi w Gdyni (22 lutego), Katowicach (6 marca), we Wrocławiu (10 marca) i ponownie zagra w Warszawie (5 kwietnia).

Pezet (właściwie Jan Paweł Kapliński) dla fanów muzyki hip-hop jest artystą kultowym. Obecny na scenie od ponad 20 lat, ma w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, trzy albumy solowe oraz dwie płyty nagrane wspólnie z bratem – Małolatem. Do najpopularniejszych numerów Pezeta należą: „Re-fleksje”, „Seniorita”, „Nie jestem dawno”, „Gdyby miało nie być jutra” czy „Supergirl”. Raper współpracował z czołówką polskiej sceny hip-hop, m.in. z Sokołem, Ten Typ Mes, East Wes Rockers, Pjusem, Wdową, Molestą, VNM.

Po siedmioletniej przerwie w 2019 roku Pezet wydał album „Muzyka współczesna”, który jeszcze przed premierą pokrył się złotem, a bilety na jedyny koncert na warszawskim Torwarze promujący krążek wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Fani nie zawiedli, a artysta postanowił wyruszyć w trasę koncertową.

Magenta Tour:

  • 22 lutego – Gdynia – Gdynia Arena
  • 6 marca – Katowice – MCK Katowice
  • 10 marca – Wrocław – Hala Stulecia
  • 5 kwietnia – Warszawa – COS Torwar
Allegro_przedsprzedaz_Pezet.jpg

Przedsprzedaż biletów w Allegro rozpocznie się w poniedziałek, 13 stycznia, o godzinie 10:00 i będzie trwać przez 24 godziny lub do wyczerpania puli biletów. Klienci Allegro Smart! będą mogli kupić maksymalnie 4 bilety. To kolejna wyjątkowa oferta przygotowana dzięki współpracy z eBilet.pl. Ostatnie przedsprzedaże na trasy koncertowe Dawida Podsiadły czy Céline Dion wyprzedały się w kilka minut, więc fani Pezeta już mogą nastawiać zegarki i czekać na godzinę zero!

Allegro Smart! to program darmowej dostawy stworzony dla klientów Allegro w sierpniu 2018 roku. Jest dostępny w dwóch wersjach: abonamencie rocznym oraz miesięcznym. W każdym wariancie bezpłatne dostawy – zarówno kurierem, jak i do sieci 20 tysięcy punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej, na stacjach Orlen, w kioskach Ruch,w sklepach Żabka oraz w automatach paczkowych Biedronki i InPostu – są nielimitowane. Minimalna wartość jednorazowego zamówienia to 100 zł dla darmowej dostawy kurierem i 40 zł dla dostaw do punktu. Usługa obejmuje także bezpłatne zwroty. Klienci Allegro Smart! mogą również korzystać z ekskluzywnych ofert oraz przedsprzedaży biletów.

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl