Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicytowano ponad 13 tysięcy przedmiotów, a wśród nich są wycieczki, obrazy, warsztaty z rękodzieła, samochody…

Dzień z Marszałkiem Senatu, warsztaty z dogoterapii, weekend w SPA

Od piątego grudnia na stronie aukcje.wosp.org.pl pojawiło się kilkanaście tysięcy ofert. Wśród nich można znaleźć prawdziwe białe kruki, np. swoim wolnym czasem chętnie podzieli się Marszałek Senatu. Zaprasza na obiad oraz zwiedzanie wyższej izby polskiego Parlamentu. Ofertę można licytować tutaj.

83e4915e4329a91be7cf21b48222.jpeg

Do grona darczyńców na aukcjach chętnie przyłącza się biznes. Wiele przedsiębiorstw zdecydowało się ofiarować przedmioty na licytacje, by wesprzeć orkiestrę, m.in. Neonet, Mastercard, Lidl. Na pomoc ruszyli także profesjonalni sprzedawcy na Allegro.pl, dzięki nim można wylicytować perfumy, telefony komórkowe i akcesoria sportowe czy dla dzieci.

76fd03d240588b1f3b8c6a8ae66e.jpeg

Aukcje Allegro dla WOŚP to nie tylko przedmioty, ale także doświadczenia. I tak wśród ofert można znaleźć: weekend w SPA, spacer z alpakami, warsztaty z dogoterapii, wycieczka na Wyspy Owcze, warsztaty sensoryczne czy matematyczne! Na szczególną uwagę zasługują oferty w kategorii Wyjątkowe Chwile, gdzie skumulowane zostały wszystkie licytacje, których tematem są niecodzienne doznania. Aby zobaczyć więcej, kliknij tutaj.

Codziennie coś nas na aukcjach zaskakuje. Kreatywność internautów nie zna granic, bo oprócz ofert o wysokiej wartości materialnej jest wiele tych, które wywołują uśmiech na naszych twarzach – mówi Krzysztof Śpiewek, CSR manager w Allegro. – Przykłady tylko z tego roku to metr sześcienny powietrza, błoto z festiwalu Pol’and’Rock, spotkanie z Nikim Sławnym, kurtka rozwodowa czy sukienka ślubna psa Zosi Zborowskiej – dodaje.

Podaruj swoją Rzecz od Serca

Już tradycyjnie na stronie rzeczyodserca.pl dziesiątki darczyńców opowiedziało historie przekazanych przedmiotów za pomocą wideo. Dziś znajduje się tam ponad 140 filmów. Każdy może dołączyć do tysięcy darczyńców w bardzo prosty sposób. Wystarczy wystawić przedmiot na aukcje.wosp.org.pl, następnie nagrać film, nie musi być profesjonalny, wystarczy wziąć telefon lub aparat i opowiedzieć niezwykłą historię zwykłego przedmiotu.

Tegoroczne aukcje potrwają do końca stycznia. Wszystkie licytacje na aukcje.wosp.org.pl.

Źródło zdjęć: aukcje.wosp.org.pl 

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl