Jesień rządzi się swoimi kolorami, podpowiadamy, co będzie modne w tym sezonie, bo to najwyższa pora na odświeżenie szafy: Jak nosić brązy i karmele jesienią?, 7 kolorów babiego lata, Jak wprowadzić jesienne trendy do męskiej szafy?, Trendy buty na jesień 2016, Najmodniejsze jesienne kurtki i płaszcze, Przygotuj się do jesieni – niezbędnik modowy na nowy sezon. Ten zakup będzie jak znalazł: Modne i praktyczne shopper bags – które wybrać?

To też czas, kiedy wraz z rozpoczęciem roku szkolnego kupujemy nowe meble, szczególnie te do pokoików dziecięcych, bo po wakacjach często się okazuje, że nasza pociecha już wyrosła z łóżka, krzesła czy wraz z przejściem do kolejnej klasy potrzebuje więcej miejsca na swoje rzeczy: Meble dla przedszkolaka do 1000 zł, Szafa do pokoju dziecka – jaka powinna być?, Biurko dla gimnazjalisty, Przybory niezbędne dla dziecka zafascynowanego światem owadów. Przyda się też Szkolna torba na ramię dla gimnazjalisty oraz Mundurek szkolny – stylizacja dla chłopca.Przegląd gier komputerowych fantasy z pierwszej połowy 2016 roku oraz 8 polecanych gier na Xbox One wydanych w pierwszej połowie 2016 polecamy szczególnie na coraz dłuższe wieczory.

Tablet to często uzupełnienie naszych narzędzi pracy w biurze, dlatego też warto przyjrzeć się propozycjom poradników: Asus Transformer Book T100HA – test przystępnego cenowo tabletu 2 w 1, Tablety do 300 zł, Tablety do 500 zł, Tablety do 700, Tablety do 1000, Tablety do 1500.Na koniec podpowiadamy, jak zatrzymać letnie chwile i wspomnienia na dłużej: Obrotowa ramka na zdjęcia – co to takiego?

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl