19 grudnia klienci Allegro Smart! będą mogli wziąć udział w kolejnej przedsprzedaży biletów na dwa koncerty Dawida Podsiadły w przyszłym roku

  • Popularny polski artysta wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk i na Stadionie Wrocław w czerwcu.
  • Wyłącznie klienci Allegro Smart! będą mogli kupić bilety na dzień przed startem szerokiej dystrybucji.

Pierwszy koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 r. na Stadionie Energa Gdańsk, a drugi 20 czerwca na Stadionie Wrocław. Jak zapowiada Podsiadło, będą to dwa zupełnie wyjątkowe wydarzenia prezentujące nowy materiał. Tylko klienci Allegro Smart! mogą kupować bilety z wyprzedzeniem.

Przedsprzedaż biletów w Allegro rozpocznie się w czwartek, 19 grudnia, równo o 11:00 i będzie trwać przez 24 godziny lub do wyczerpania puli biletów. To kolejna wyjątkowa oferta przygotowana specjalnie dla klientów Allegro Smart! dzięki współpracy z eBilet. Ostatnie przedsprzedaże na trasy koncertowe Dawida Podsiadły czy Céline Dion, które miały miejsce w trakcie tegorocznego festiwalu zakupów Smart Week!, wyprzedały się w kilka minut, więc fani Dawida Podsiadły powinni trzymać rękę na pulsie!

Dawid Podsiadło to uznany i odnoszący sukcesy polski artysta. Rok 2019 rozpoczął się dla niego od prestiżowych wyróżnień: paszportu Polityki i sześciu statuetek Fryderyka przyznanych przez Akademię Fonograficzną. Z kolei trasa „Wielkomiejski Tour” obejmowała kilkadziesiąt koncertów w małych kameralnych salach koncertowych w całej Polsce. Album „Małomiasteczkowy” uzyskał status diamentowej płyty, gdy sprzedało się 150 000 egzemplarzy w zaledwie kilka miesięcy. Doskonały koncert zagrany i zaśpiewany wspólnie z Taco Hemingwayem przyciągnął rekordową liczbę 60 000 widzów na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety w przedsprzedaży na przyszłoroczne koncerty mogą być świetnymi prezentami świątecznymi dla fanów.

Allegro Smart! to umożliwiający dostawy bez dodatkowych kosztów program stworzony przez Allegro w sierpniu 2018 r., bardzo doceniany przez klientów, ponieważ upraszcza sprytne i przemyślane zakupy oraz oszczędza czas i pieniądze. Dostawa zakupów z Allegro, za którą klient nie płaci dodatkowo, sprawia, że zakupy online są znacznie wygodniejsze niż offline, ponieważ w Internecie można znaleźć więcej świetnych produktów w najlepszych cenach, liczne obniżki i wyprzedaże i nie trzeba chodzić do zatłoczonych sklepów. Ponadto możemy zamówić dowolne towary bez płacenia za przesyłkę, a po dostawie przymierzyć, dokładnie przyjrzeć się i zdecydować, które zatrzymamy, również nie płacąc za zwroty.

Allegro Smart! jest dostępny w dwóch wersjach: abonamencie rocznym oraz miesięcznym. W każdym wariancie bezpłatne dostawy – zarówno kurierem, jak i do sieci 20 tysięcy punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej, na stacjach Orlen, w kioskach Ruch, w sklepach Żabka oraz w automatach paczkowych Poczty Polskiej i InPostu – są nielimitowane. Usługa obejmuje także bezpłatne zwroty. Klienci Allegro Smart! mogą również korzystać z ekskluzywnych ofert oraz przedsprzedaży biletów.

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...