Już po raz drugi Mattel i Allegro organizują akcję Podwajamy Radość, dzięki której aż 40 tysięcy zabawek trafi na dziecięce oddziały do polskich szpitali. Wystarczy, że kupisz zabawkę Mattel objętą akcją na Allegro, a drugą przekażemy małym pacjentom! Zobacz, jak łatwo możesz pomóc.

Każdego dnia aż dziesięcioro dzieci rodzi się z wadą serca i zaczyna walkę o życie. Dzięki akcji Podwajamy Radość możesz sprawić, że ich pobyt w szpitalu będzie przyjemniejszy! Mamy aż 40 tysięcy zabawek, które mogą trafić na oddziały, gdzie mali pacjenci czekają na badania oraz zabiegi ratujące ich zdrowie i życie. W tym roku wspieramy Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej, która niesie pomoc dzieciom z wadami serca.

Jak wziąć udział w akcji i sprawić, że chore dziecko się uśmiechnie? Wystarczy kupić dla dzieci zabawki i gry edukacyjne na specjalnie przygotowanej stronie www.allegro.pl/kampania/podwajamyradosc. Za każdą transakcję na Allegro firma Mattel przeznaczy zabawkę, która trafi do maluchów przebywających na dziecięcych oddziałach szpitali, między innymi w Krakowie, Zabrzu czy Katowicach. W prosty sposób możesz więc dać radość dziecku i podopiecznym Fundacji Serce Dziecka.

Do wyboru jest wiele zabawek znanych marek: Barbie, Fisher-Price, Enchantimals i Hot Wheels, a także gry i figurki. To świetny pomysł na trafiony prezent dla dzieci.

W ubiegłym roku w ramach akcji Podwajamy Radość przekazaliśmy aż 30 tysięcy zabawek dla dzieci na oddziałach onkologicznych. Nasz transport dotarł między innymi do: Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie oraz na Oddziały Dziennej Chemioterapii i Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Akcja Podwajamy Radość potrwa do 20 grudnia 2019 roku, więc kupując prezenty dla swoich dzieci, możesz jednocześnie podarować zabawkę choremu maluchowi. Zdążysz przed Gwiazdką.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...