5 grudnia klienci Allegro Smart! będą mogli wziąć udział w przedsprzedaży biletów na ogólnopolską trasę Miuosha „Powroty Tour 2020”.

Miłosz Paweł Borycki, znany jako Miuosh, jest polskim raperem i producentem muzycznym. Swój sukces komercyjny zawdzięcza albumowi „Prosto przed siebie” z 2012 roku, który szybko pokrył się złotem. Dzięki niemu publiczność sięgnęła po poprzednie solowe dokonania Miuosha. Od tego czasu powstało 6 kolejnych albumów:  „Nowe światło”, „Pan z Katowic”, „Ulice bogów”, „Fleczer”, „Historie” oraz najnowszy krążek „POP”.

W trakcie swojej kariery Miuosh współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Donatan, Firma, Onar, Paluch, Pokahontaz, Rahim, Smagalaz, Toony, Vienio, Pawbeats oraz WhiteHouse.

Przedsprzedaż biletów w Allegro rozpocznie się w czwartek, 5 grudnia, równo o 12:00 i będzie trwać przez 24 godziny lub do wyczerpania puli biletów. To kolejna wyjątkowa oferta przygotowana specjalnie dla posiadaczy Allegro Smart! dzięki współpracy z eBilet. Ostatnie przedsprzedaże na trasy koncertowe Dawida Podsiadły czy Céline Dion, które miały miejsce w trakcie tegorocznego festiwalu zakupów Smart Week!, wyprzedały się w kilka minut, więc fani Miuosha powinni trzymać rękę na pulsie!

Allegro Smart! to program darmowej dostawy stworzony dla klientów Allegro w sierpniu 2018 roku. Jest dostępny w dwóch wersjach: abonamencie rocznym oraz miesięcznym. W każdym wariancie bezpłatne dostawy – zarówno kurierem, jak i do sieci 20 tysięcy punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej, na stacjach Orlen, w kioskach Ruch, w sklepach Żabka oraz w automatach paczkowych Biedronki i InPostu – są nielimitowane. Minimalna wartość jednorazowego zamówienia to 100 zł dla darmowej dostawy kurierem i 40 zł dla dostaw do punktu. Usługa obejmuje także bezpłatne zwroty. Klienci Allegro Smart! mogą również korzystać z ekskluzywnych ofert oraz przedsprzedaży biletów.

Więcej informacji na temat przedsprzedaży znajduje się na tej stronie.

Agnieszka Czarnecka

magazyn@allegro.pl