5 grudnia klienci Allegro Smart! będą mogli wziąć udział w przedsprzedaży biletów na ogólnopolską trasę Miuosha „Powroty Tour 2020”.

Miłosz Paweł Borycki, znany jako Miuosh, jest polskim raperem i producentem muzycznym. Swój sukces komercyjny zawdzięcza albumowi „Prosto przed siebie” z 2012 roku, który szybko pokrył się złotem. Dzięki niemu publiczność sięgnęła po poprzednie solowe dokonania Miuosha. Od tego czasu powstało 6 kolejnych albumów:  „Nowe światło”, „Pan z Katowic”, „Ulice bogów”, „Fleczer”, „Historie” oraz najnowszy krążek „POP”.

W trakcie swojej kariery Miuosh współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Donatan, Firma, Onar, Paluch, Pokahontaz, Rahim, Smagalaz, Toony, Vienio, Pawbeats oraz WhiteHouse.

Przedsprzedaż biletów w Allegro rozpocznie się w czwartek, 5 grudnia, równo o 12:00 i będzie trwać przez 24 godziny lub do wyczerpania puli biletów. To kolejna wyjątkowa oferta przygotowana specjalnie dla posiadaczy Allegro Smart! dzięki współpracy z eBilet. Ostatnie przedsprzedaże na trasy koncertowe Dawida Podsiadły czy Céline Dion, które miały miejsce w trakcie tegorocznego festiwalu zakupów Smart Week!, wyprzedały się w kilka minut, więc fani Miuosha powinni trzymać rękę na pulsie!

Allegro Smart! to program darmowej dostawy stworzony dla klientów Allegro w sierpniu 2018 roku. Jest dostępny w dwóch wersjach: abonamencie rocznym oraz miesięcznym. W każdym wariancie bezpłatne dostawy – zarówno kurierem, jak i do sieci 20 tysięcy punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej, na stacjach Orlen, w kioskach Ruch, w sklepach Żabka oraz w automatach paczkowych Biedronki i InPostu – są nielimitowane. Minimalna wartość jednorazowego zamówienia to 100 zł dla darmowej dostawy kurierem i 40 zł dla dostaw do punktu. Usługa obejmuje także bezpłatne zwroty. Klienci Allegro Smart! mogą również korzystać z ekskluzywnych ofert oraz przedsprzedaży biletów.

Więcej informacji na temat przedsprzedaży znajduje się na tej stronie.

Agnieszka Czarnecka

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...