Witaminy to podstawa zdrowia – od nich zależy poprawne funkcjonowanie naszego organizmu, dlatego polecamy lekturę tych poradników: Nieznana witamina K, Witamina C – czy wiemy o niej wszystko? lub Witamina D – fakty i mity.


Gdy upał za oknem, na przekąskę polecamy smoothie. Będzie idealne, jeśli do jego przygotowania użyjemy odpowiedniego blendera. W poradnikach znajdziemy propozycje na każdą kieszeń: BOOM na SMOOTHIE – przegląd blenderów do 200 zł, BOOM na SMOOTHIE – przegląd blenderów do 300 zł, BOOM na SMOOTHIE – przegląd blenderów do 400 zł. Gdy wybierzemy odpowiedni sprzęt, ten poradnik będzie jak znalazł: Doskonałe smoothie w kilka sekund.

Dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają drogę ze zdrowym odżywianiem, polecamy lekturę: M. Makarowska, Vege na diecie – recenzja, 6 wege-książek, które warto znać oraz Jak stać się bardziej ekologiczną osobą?

Czy wiecie, że grillowanie też może być fit? Najpierw wybierzmy odpowiedni grill: Sezon grillowania – przegląd grilli elektrycznych do 100 zł, Sezon grillowania – przegląd grilli elektrycznych do 200 zł. Do tego koniecznie polecamy: Grillowanie w stylu fit. Tym, którzy nie trzymają ścisłej diety podpowiadamy: Przegląd sosów do potraw z grilla.


Wszystko, co przygotowujemy sami, jest zdrowsze, niż gotowe półprodukty ze sklepu, dlatego zachęcamy do przyrządzania posiłków samodzielnie. I przetworów. I wędlin: Wędzimy mięsa, sery i ryby. Jak się do tego zabrać?Aby być eko i fit do odpowiedniej diety należy włączyć też aktywność fizyczną. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Dla fanów rowerów: Top 5 rowerów dla początkujących, Długodystansowe wyprawy rowerowe – jak ładować telefon i nawigację?, Rower miejski niezależnie od płci.Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl