Jeśli jesteś Allegro Smart!, już od 3 października możesz kupić bilet na koncert Dawida Podsiadły w ramach trasy Leśna muzyka. Nie możesz się doczekać na koncerty, które zaczną się dopiero w styczniu? Zajrzyj na Allegro – znajdziesz tam nie tylko jego muzykę, ale też unikatowe gadżety.

Już 3 października od godz. 11.00 startuje przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły w ramach jego najnowszej trasy Leśna muzyka. Przedsprzedaż potrwa do 4 października do godz. 11.00 lub do wyczerpania puli biletów.

Jak kupić bilet w przedsprzedaży na to wydarzenie? To niezwykle proste! Przede wszystkim musisz mieć wykupiony abonament Allegro Smart! Następnie wystarczy kliknąć w baner, który znajdziesz pod tym linkiem. Po kliknięciu w baner zostaniesz przekierowany na stronę e-Bilet.pl. Tam zostanie wygenerowany indywidualny jednorazowy kod, dzięki któremu kupisz bilet w przedsprzedaży. Dalej postępuj według instrukcji na stronie e-Bilet.pl. Na ten koncert jednorazowo możesz kupić tylko 2 bilety.

Musisz pamiętać, że liczba kodów na zakupu biletów w przedsprzedaży jest ograniczona, więc nie czekaj na ostatnią chwilę!

Dawida Podsiadłę w ramach trasy koncertowej Leśna muzyka usłyszymy w:

 • Zabrzu - 28.01 - Dom Muzyki i Tańca
 • Lublinie - 5.02 - Centrum Spotkania Kultur
 • Gdyni - 19.02 - Gdynia Arena
 • Szczecinie - 23.02 - Filharmonia im. M. Karłowicza
 • Łodzi - 18.03 - Klub Wytwórnia
 • Krakowie - 20.03 - Centrum Kongresowe ICE w Krakowie
 • Bydgoszczy - 28.03 - Filharmonia Pomorska
 • Toruniu - 30.03 - CKK Jordanki
 • Poznaniu - 6.04 - Sala Ziemi MTP
 • Rybniku - 15.04 - Teatr Ziemi Rybnickiej
 • Dąbrowie Górniczej - 17.04 - Pałac Kultury Zagłębia
 • Białymstoku - 21.04 - Filharmonia Podlaska
 • Suwałkach - 23.04 - Suwalski Ośrodek Kultury
 • Wrocławiu - 28.04 - Narodowe Forum Muzyki

Nadchodząca trasa Leśna muzyka, która startuje już 20 stycznia 2020 r., będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadły. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Jak wspomniał w trakcie koncertu, ekologia jest dla niego ważnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Jeśli nie możesz doczekać się na koncerty Dawida Podsiadły, zajrzyj na Allegro – znajdziesz tu nie tylko jego albumy, ale też takie okazje jak zdjęcia z autografem Dawida czy gadżety z poprzednich koncertów.

Comfort and Happiness to debiutancki album polskiego wokalisty Dawida Podsiadły, wydany 28 maja 2013 roku. Za ten krążek Dawid w 2014 r. został nagrodzony m.in. czterema Fryderykami.

Annoyance and Disappointment to drugi album Podsiadły. Na jego okładkę wybrano oryginalny fragment obrazu szwedzkiego malarza Juliusa Kronberga „David och Saul” z 1885 roku.

Małomiasteczkowy to najnowszy album artysty. Wydanie ukazało się prawie rok temu. Album odniósł duży sukces, odnotowując wysokie wyniki odtworzeń w serwisach streamingowych i rozchodząc się w ponad 120 000 egzemplarzach płyt.

Na Allegro można wylicytować zdjęcie Dawida Podsiadły z jego autografem - to nie lada gratka dla jego fanów.

Z okazji niedawnego koncertu Dawida z Taco Hemingwayem pojawiły się też specjalnie wyprodukowane na to wydarzenie bluzy, które też znajdziesz na Allegro.

Jeśli ktoś przegapił wydanie Zwierciadła z Dawidem Podsiadło na okładce z 2016 r., ma szansę kupić je właśnie u nas.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...