Allegro Smart! to nie tylko darmowa dostawa do ponad 20 tysięcy punktów odbioru. To także możliwość wzięcia udziału w przedsprzedaży biletów na największe wydarzenia i koncerty w Polsce. Jeśli jesteś Allegro Smart!, już od 2 października możesz kupić bilet na koncert Céline Dion!

Już 2 października na Allegro startuje przedsprzedaż biletów na koncert Céline Dion Courage World Tour, który odbędzie się w maju 2020 r. w Łodzi i Krakowie. Przedsprzedaż startuje o godz. 10.00 i potrwa do 3 października do godz. 22.00 lub do wyczerpania puli biletów.

Jak kupić bilet w przedsprzedaży na to wydarzenie? To niezwykle proste! Przede wszystkim musisz mieć aktywną usługę Allegro Smart! Następie wystarczy kliknąć w baner, który znajdziesz pod tym linkiem. Po kliknięciu w baner zostaniesz przekierowany na stronę e-Bilet.pl. Tam zostanie wygenerowany indywidualny jednorazowy kod, dzięki któremu kupisz bilet w przedsprzedaży. Dalej postępuj według instrukcji na stronie e-Bilet.pl.

Musisz pamiętać, że liczba kodów do zakupu biletów w przedsprzedaży jest ograniczona, więc nie czekaj na ostatnią chwilę!

Céline Dion  pierwszy i jak dotąd jedyny raz w Polsce była w 2008 roku w ramach trasy Chances World Tour. Wystąpiła wtedy na Krakowskich Błoniach. W przyszłym roku będzie można usłyszeć i zobaczyć ją na żywo dwukrotnie, bowiem w ramach Courage World Tour zaśpiewa w dwóch miastach w Polsce:
23.05.2010 r. w Łodzi w Atlas Arenie
25.05.2010 r. w Krakowie w Tauron Arena Kraków.  

Wokalistka z tej okazji wydaje też płytę o tym samym tytule co tournée - Courage. Płyta oficjalną premierę będzie miała 15 listopada.

Jeśli nie możesz się doczekać na koncert Céline Dion, zajrzyj na Allegro, tam znajdziesz jej starsze i nowsze albumy, na przykład taką perełkę jak Incognito. To album francuskojęzyczny wydany w 1987 roku, zanim wokalistka zaczęła wydawać płyty w języku angielskim

Unison to debiutancki album anglojęzyczny tej kanadyjskiej piosenkarki. Został wydany w 1990 roku w Północnej Ameryce i rok później w reszcie świata.

Dion chante Plamondon został wydany 14 listopada 1991 r. To 15. album francuskojęzyczny Céline Dion. W Europie album został wydany pod inną nazwą - Des mots qui sonnent.

Z albumu o tytule Céline Dion wydanego w 1992 roku pochodzi utwór Beauty and the Beast nagrany w duecie z Peabo Brysonem będący motywem przewodnim filmu Piękna i bestia.

Na The Colour of My Love, wydanym w 1993 r., znajduje się cover utworu Jennifer Rush The Power of Love, który stał się hitem w Stanach Zjednoczonych. 

D’eux to studyjny album Céline Dion wydany 27 marca 1995 roku, który stał się najlepiej sprzedającym się francuskojęzycznym albumem wszech czasów. W Stanach Zjednoczonych został wydany pod nazwą The French Album.

Album Falling into You został wydany 11 marca 1996 roku, w czasie największej popularności wokalistki. Płyta ta została nagrodzona w 1997 roku dwiema statuetkami Grammy w kategoriach Najlepszy Album Pop i Album Roku.

Na krążku Let’s Talk About Love gościnnie z Dion zaśpiewali: Barbra Streisand, Bee Gees, Luciano Pavarotti, Carole King oraz sir George Martin, Bryan Adams i pochodząca z Jamajki piosenkarka Diana King. To z tego albumu pochodzi jej największy przebój My Heart Will Go On, który został wykorzystany w Titanicu.

S’il suffisait ’aimer został wydany 7 września 1998 roku. 13 października 1998 album ukazał się także w Stanach Zjednoczonych pod tytułem S’il suffisait ’aimer/If Only Love Could Be Enough.

Na These Are Special Times oprócz tradycyjnych świątecznych przebojów znajduje się piosenka The Prayer, którą Dion nagrała wspólnie z Andreą Bocellim. 

Piosenka tytułowa albumu A New Day Has Come stała się międzynarodowym przebojem, ale jeszcze większy sukces odniósł drugi singel I'm Alive, który był motywem przewodnim filmu Stuart Malutki 2.

1 fille & 4 types to 21. francuskojęzyczny album Céline Dion, został wydany 13 października 2003 roku. Była to pierwsza francuskojęzyczna płyta piosenkarki od pięciu lat.

W pierwszym tygodniu sprzedaży album One Heart sprzedał się w Stanach Zjednoczonych w liczbie prawie pół miliona egzemplarzy, zdobywając tym samym tytuł podwójnej platyny.

Wydany w 2004 roku album Miracle to wspólny projekt Dion i fotografki dziecięcej Anne Geddes. Na płycie znajdują się kołysanki i piosenki o miłości, a dołączona jest do niej książka Miracle: A Celebration od New Life ze zdjęciami autorstwa Anne Geddes. 

D’elles jest skierowana głównie do kobiet, a wszystkie teksty piosenek znajdujące się na płycie zostały napisane przez autorki pochodzące z Francji.  

Kolekcjonerska edycja Taking Chances zawierała płytę CD, DVD i perfumy w specjalnym opakowaniu.

Na Sans Attendre piosenkarka porusza trudne tematy: wspomina zmarłego ojca, śpiewa o nieodwzajemnionej miłości, powolnym zamieraniu związku i rozpaczy matki po śmierci dziecka.

Na Loved Me Back to Life możemy usłyszeć Céline Dion w duecie ze Stevie'em Wonderem. 

Tytułowy utwór albumu Encore un soir napisał Jean-Jacques Goldman, który przy tym krążku powrócił do współpracy z Céline po 12 latach! Współpraca ta była spełnieniem marzeń Céline i jej zmarłego męża Rene.

Encore un soir.jpg

Do maja jest jeszcze trochę czasu, może warto odświeżyć sobie twórczość tej kanadyjskiej artystki i przypomnieć sobie jej największe przeboje.

Fot. pixabay.com

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...