Allegro Smart! to nie tylko darmowa dostawa do ponad 20 tysięcy punktów odbioru. To także możliwość wzięcia udziału w przedsprzedaży biletów na największe wydarzenia i koncerty w Polsce. Jeśli jesteś Allegro Smart!, już od 2 października możesz kupić bilet na koncert Céline Dion!

Już 2 października na Allegro startuje przedsprzedaż biletów na koncert Céline Dion Courage World Tour, który odbędzie się w maju 2020 r. w Łodzi i Krakowie. Przedsprzedaż startuje o godz. 10.00 i potrwa do 3 października do godz. 22.00 lub do wyczerpania puli biletów.

Jak kupić bilet w przedsprzedaży na to wydarzenie? To niezwykle proste! Przede wszystkim musisz mieć aktywną usługę Allegro Smart! Następie wystarczy kliknąć w baner, który znajdziesz pod tym linkiem. Po kliknięciu w baner zostaniesz przekierowany na stronę e-Bilet.pl. Tam zostanie wygenerowany indywidualny jednorazowy kod, dzięki któremu kupisz bilet w przedsprzedaży. Dalej postępuj według instrukcji na stronie e-Bilet.pl.

Musisz pamiętać, że liczba kodów do zakupu biletów w przedsprzedaży jest ograniczona, więc nie czekaj na ostatnią chwilę!

Céline Dion  pierwszy i jak dotąd jedyny raz w Polsce była w 2008 roku w ramach trasy Chances World Tour. Wystąpiła wtedy na Krakowskich Błoniach. W przyszłym roku będzie można usłyszeć i zobaczyć ją na żywo dwukrotnie, bowiem w ramach Courage World Tour zaśpiewa w dwóch miastach w Polsce:
23.05.2010 r. w Łodzi w Atlas Arenie
25.05.2010 r. w Krakowie w Tauron Arena Kraków.  

Wokalistka z tej okazji wydaje też płytę o tym samym tytule co tournée - Courage. Płyta oficjalną premierę będzie miała 15 listopada.

Jeśli nie możesz się doczekać na koncert Céline Dion, zajrzyj na Allegro, tam znajdziesz jej starsze i nowsze albumy, na przykład taką perełkę jak Incognito. To album francuskojęzyczny wydany w 1987 roku, zanim wokalistka zaczęła wydawać płyty w języku angielskim

Unison to debiutancki album anglojęzyczny tej kanadyjskiej piosenkarki. Został wydany w 1990 roku w Północnej Ameryce i rok później w reszcie świata.

Dion chante Plamondon został wydany 14 listopada 1991 r. To 15. album francuskojęzyczny Céline Dion. W Europie album został wydany pod inną nazwą - Des mots qui sonnent.

Z albumu o tytule Céline Dion wydanego w 1992 roku pochodzi utwór Beauty and the Beast nagrany w duecie z Peabo Brysonem będący motywem przewodnim filmu Piękna i bestia.

Na The Colour of My Love, wydanym w 1993 r., znajduje się cover utworu Jennifer Rush The Power of Love, który stał się hitem w Stanach Zjednoczonych. 

D’eux to studyjny album Céline Dion wydany 27 marca 1995 roku, który stał się najlepiej sprzedającym się francuskojęzycznym albumem wszech czasów. W Stanach Zjednoczonych został wydany pod nazwą The French Album.

Album Falling into You został wydany 11 marca 1996 roku, w czasie największej popularności wokalistki. Płyta ta została nagrodzona w 1997 roku dwiema statuetkami Grammy w kategoriach Najlepszy Album Pop i Album Roku.

Na krążku Let’s Talk About Love gościnnie z Dion zaśpiewali: Barbra Streisand, Bee Gees, Luciano Pavarotti, Carole King oraz sir George Martin, Bryan Adams i pochodząca z Jamajki piosenkarka Diana King. To z tego albumu pochodzi jej największy przebój My Heart Will Go On, który został wykorzystany w Titanicu.

S’il suffisait ’aimer został wydany 7 września 1998 roku. 13 października 1998 album ukazał się także w Stanach Zjednoczonych pod tytułem S’il suffisait ’aimer/If Only Love Could Be Enough.

Na These Are Special Times oprócz tradycyjnych świątecznych przebojów znajduje się piosenka The Prayer, którą Dion nagrała wspólnie z Andreą Bocellim. 

Piosenka tytułowa albumu A New Day Has Come stała się międzynarodowym przebojem, ale jeszcze większy sukces odniósł drugi singel I'm Alive, który był motywem przewodnim filmu Stuart Malutki 2.

1 fille & 4 types to 21. francuskojęzyczny album Céline Dion, został wydany 13 października 2003 roku. Była to pierwsza francuskojęzyczna płyta piosenkarki od pięciu lat.

W pierwszym tygodniu sprzedaży album One Heart sprzedał się w Stanach Zjednoczonych w liczbie prawie pół miliona egzemplarzy, zdobywając tym samym tytuł podwójnej platyny.

Wydany w 2004 roku album Miracle to wspólny projekt Dion i fotografki dziecięcej Anne Geddes. Na płycie znajdują się kołysanki i piosenki o miłości, a dołączona jest do niej książka Miracle: A Celebration od New Life ze zdjęciami autorstwa Anne Geddes. 

D’elles jest skierowana głównie do kobiet, a wszystkie teksty piosenek znajdujące się na płycie zostały napisane przez autorki pochodzące z Francji.  

Kolekcjonerska edycja Taking Chances zawierała płytę CD, DVD i perfumy w specjalnym opakowaniu.

Na Sans Attendre piosenkarka porusza trudne tematy: wspomina zmarłego ojca, śpiewa o nieodwzajemnionej miłości, powolnym zamieraniu związku i rozpaczy matki po śmierci dziecka.

Na Loved Me Back to Life możemy usłyszeć Céline Dion w duecie ze Stevie'em Wonderem. 

Tytułowy utwór albumu Encore un soir napisał Jean-Jacques Goldman, który przy tym krążku powrócił do współpracy z Céline po 12 latach! Współpraca ta była spełnieniem marzeń Céline i jej zmarłego męża Rene.

Encore un soir.jpg

Do maja jest jeszcze trochę czasu, może warto odświeżyć sobie twórczość tej kanadyjskiej artystki i przypomnieć sobie jej największe przeboje.

Fot. pixabay.com

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl