Woodstock każdego roku to trzy dni megazabawy, megawolności, atrakcji, emocji, wzruszeń, przepięknych chwil. Czy Wy też, tak jak Filip Chajzer, robicie tam wszystko to, czego do tej pory nie robiliście?


Oto wpis z FB Filipa: "Z roku na rok przekładałem zostanie świnią Pepą pod sceną Woodstocku. Ten rok jest jednak inny. Postanowiłem zrobić wszystko co odkładałem na kiedyś. Przezwyciężyć prokrastynację a często i strach. Ja panikarz bojący się wysokości i turbulencji w wielkich odrzutowcach skoczyłem najpierw na bungee a chwilę później ze spadochronem. Pikowałem dziobem szybowca w kierunku Wisły, która z każdym metrem coraz mniej przypominała google maps. Kupiłem motocykl - legendarnego Indiana, chociaż przez lata kojarzył mi się tylko ze zrzeczeniem się nerki. I tak oto jestem w Kostrzynie. Obcy, uwaleni po uszy błotem ludzie życzliwie acz stanowczo pchają mnie pod sceną w kierunku tłumu innych popychających się w brązowej brei obywateli RP. Czy mam im to za złe? Nie. Są szczęśliwi jak świnie w błocie. Tak też wyglądają, razem ze mną. W tle wybitna wręcz muzyka LuxTorpedy. Jeszcze 5 minut wcześniej do łba by mi nie przyszło, żeby włączyć to w samochodzie. Teraz wiem, że byłem ignorantem. I to Sensulargo, bo odkrywam też, po co tzw. w mainstreamie "brudasy" jeżdżą na Woodstock. Tu, uwalony i śmierdzący zapominasz na chwilę o swoich wszystkich problemach. Jesteś wśród ludzi, którzy w tym momencie są tak samo wolni i uśmiechnięci jak Ty. Reset głowy, format:c. Z koła ‪#‎allegro‬ widać skalę zjawiska. Namioty po horyzont. Bro leje się strumieniami, kto nie ma hajsu ten dostanie od tego kto hajs ma. Ot wesoła komuna. Czasem fajnie być wesołym komunistycznym brudasem:) beztroska jest dziecięca, taniec w błocie raczej pierwotny. To dobre połączenie. Po co ludziom zabraniać bycie szczęśliwym jeśli nikogo tym nie krzywdzą?

Zapraszamy Was do obejrzenia naszych relacji w _magazynie.Allegro z każdego dnia tegorocznego Woodstocku: Prawdziwe emocje: 22. Przystanek Woodstock – dzień 1; Woodstock pełen uczuć – dzień 2; Trzy dni radości: 22. Przystanek Woodstock – dzień 3.

Ale się działo! My za rok będziemy tam na pewno. A wy?

Równie silnych emocji dostarczyła Wam informacja Allegro o nowych standardach zamieszczania zdjęć w ofertach. Jakub Sobczyk podzielił się tą informacją na swoim Twitterze.  


Każda zmiana wzbudza emocje, rodzi się wiele pytań, a my w _magazyn.Allegro wychodzimy Wam na przeciw z pomocą. Już rozpoczęliśmy specjalny cykl, który rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wszystkim Sprzedającym odnaleźć się w nowych standardach Allegro. Zaczęliśmy artykułem o tym, jak fotografować białe rzeczy na białym tle, bo to, według Waszych komentarzy, powodowało najwięcej wątpliwości. 

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy również cykl programów na YouTubie poświęconych różnym kategoriom. Nam w redakcji do serca przypadł szczególnie jeden - ten poświęcony kulinariom. Jaja w kuchni, czyli Marcin Kuc, bloger kulinarny, wie, co robi. Sami zobaczcie:

Gofry z bekonem i jajkiem:Na naszej liście z tego tygodnia znalazł się również nasz ulubiony Złomnik. Na Allegro wynalazł taką oto ofertę:


Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl