Rodziny z dziećmi, pary, grupy znajomych – dziś w Strefie Allegro królowały najpiękniejsze uczucia: miłość i przyjaźń. Od momentu otwarcia bram zainteresowanie przygotowanymi przez nas atrakcjami było ogromne, a kolejka chętnych do zobaczenia festiwalu z góry wciąż rosła. 
Młyńskie koło stało się dziś też świadkiem przepięknych (i oczywiście przyjętych) zaręczyn dwojga woodstockowiczów – Kasi i Tomka!

Zaręczyny na młyńskim kole, na zdjęciu Kasia i Tomek.

 
Oprócz tego dużo działo się też w Strefie Chillout. Zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza energorowery, które podczas pedałowania wytwarzają prąd, i energoławka, w której można naładować telefony dzięki sile wiatru. 

Na Woodstocku miłość nie ma granic. Na zdjęciu Kasia i Tomek.

Solidny zastrzyk pozytywnej energii zapewniliśmy też fanom Grupy Filmowej Darwin. Ekipa spędziła w naszej strefie ponad dwie godziny, podczas których konieczne było między innymi małe przemeblowanie, żeby wszyscy się w niej zmieścili. 

Spotkanie Grupy Filmowej Darwin z fanami w Strefie Chilloutu

Youtuberzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania i robili sobie wspólne zdjęcia, ale to nie jedyna okazja na spotkanie z nimi, bo odwiedzą Strefę Allegro też jutro. Na odpoczynek na leżakach po zachęcaniu do rowerowej rywalizacji miast skusił się też Filip Chajzer. Jego doping chyba bardzo dobrze zadziałał na woodstockowiczów, bo dziś przejechali aż 13 000 kilometrów, czyli 9000 kilometrów więcej niż wczoraj! 

Strefa Kręć Kilometry

Oznacza to, że dodatkowe 6500 osób ma już w swoich namiotach allegrowe pakiety gadżetów, a jeszcze więcej zobaczyło festiwal z góry. Jak to możliwe? Dziś, w podzięce za ciężką pracę, młyńskim kołem przewieźliśmy 400 wolontariuszy Pokojowego Patrolu.

Strefa Allegro nocą

Jutro ostatni dzień Przystanku Woodstock, więc też ostatnia szansa na skorzystanie z atrakcji, jakie przygotowało Allegro. Już o 20:00 ogłosimy ze sceny, które miasto wykręciło przez te 3 dni najwięcej kilometrów i to właśnie w nim postawimy nasz wyjątkowy parking rowerowy. Pamiętajcie – otwieramy równo w południe!

Fot. Pan Borsuk

Małgorzata Mitura

magazyn@allegro.pl