Na początek przyjrzyjmy się, jaki model smartfona możemy wybrać na Allegro, jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem: Smartfony do 200 zł; Smartfony do 400 zł; Smartfony do 600 zł; Smartfony do 800 zł; Smartfony do 1000 zł; Smartfony do 1200 zł; Smartfony do 1500 zł; Smartfony do 2000 zł.
Młodzież lubi organizować spontaniczne imprezy – miejsce nie jest ważne, istotne, aby był odpowiedni sprzęt – najlepiej głośniki do smartfonu lub innego odtwarzacza muzyki, np. do Test FiiO M3 – minimalistyczny odtwarzacz o dobrym brzmieniu? Polecamy sprawdzenie tych głośników: Test głośnika Bluetooth Creative Sound Blaster Roar 2 – gdy zwykły głośnik to za mało, Test Bluetooth Kruger&Matz KM0047 – metalowy głośnik za niecałe 100 zł.Pamiątki z wakacji mają różną postać, ale aby zatrzymać chwilę, najczęściej wykorzystujemy do tego aparat. Co prawda smartfony są w nie wyposażone, jednak cały czas są zwolennicy cyfrówek, które obecnie przeżywają Renesans kompaktowych aparatów cyfrowych. Oto nasze propozycje w różnych kategoriach cenowych: Aparaty cyfrowe do 300 zł, Aparaty cyfrowe do 500 zł, Aparaty cyfrowe do 1000 zł, Aparaty cyfrowe do 1500 zł.

Natomiast Pamięci USB o dużych pojemnościach – to coś, w co każdy powinien się zaopatrzyć, pracując na ważnych danych.

Kosmetyki

Lato to też czas, kiedy poświęcamy swojemu ciału więcej uwagi – bo też trochę więcej go odsłaniamy. Słońce, piasek czy morze to czynniki, które powodują, że ze szczególną uwagą powinniśmy podejść do pielęgnacji włosów, dłoni czy stóp.


Oto propozycje prosto na plażę: Idealna ochrona skóry przed słońcem – kremy SPF 50+, Jak chronić przed słońcem skórę z przebarwieniami i bliznami? Po plaży: Kosmetyki po opalaniu do 50 zł – przegląd, Letnia pielęgnacja bardzo suchej skóryJeśli słońce nam nie służy, nie lubimy na nim przebywać, a nie chcemy odstraszać bladością cery, warto sięgnąć po Samoopalacze do 50 zł – jaki wybrać?Jeśli zapomniałaś spakować swój zestaw pielęgnacyjny (choć trudno nam w to uwierzyć) lub np. twój bagaż został zagubiony na lotnisku, w tym poradniku podpowiadamy: Kosmetyki, które możesz podebrać swojemu chłopakowi.

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl