Bezpieczeństwo w aucie to nie tylko zapięte pasy i włączone światła, to także sprawny układ hamulcowy, dlatego podpowiadamy: Wymiana szczęk i bębnów hamulcowych. Sprężyny też są ważne, bo to element zawieszenia: Wymieniamy sprężyny w samochodziePodpowiadamy też: Olej do filtrów powietrza – jak często wymieniać? oraz Oleje do automatycznej skrzyni biegów. Który kupić?

Sprzątamy

W tym poradniku znajdziemy kilka rad dotyczących tego, jak niewielkim kosztem sprawić, aby wnętrze auta wyglądało na nowsze: Odnawiamy wnętrze auta oraz Pokrowce z ekoskóry na fotele – jakie kupić? Regularne sprzątanie stanowczo wpływa na komfort jazdy: Środki do czyszczenia deski rozdzielczej – na co zwrócić uwagę.

Jeśli w aucie niezbyt ładnie pachnie, na pewno trzeba sięgnąć po Odświeżacze samochodowe. Jak łączyć zapachy? Przygotowanie układu chłodzenia jest szczególnie ważne w upały, jak to zrobić, podpowie ten poradnik: Jak przygotować układ chłodzenia do upałów? oraz Preparaty do usuwania kamienia i czyszczenia układu chłodzenia.


Rozwiązujemy problemyWyjeżdżamy 

Do wyjazdu, szczególnie w dłuższą podróż i do tego z dzieckiem trzeba dobrze się przygotować. Co zrobić, aby droga minęła wszystkim bezpiecznie, w spokoju i komforcie? Podpowiadamy: Podróżujemy z dzieckiem – ochraniacze na fotele, Wyjazd wakacyjny. Jak przygotować pojazd?, Podwyższamy bezpieczeństwo jazdy, W podróży bądź przygotowany na wszystko – zestaw pierwszej pomocy, Mata masująca idealna na długie podróże wakacyjne, Radioodtwarzacz do 500 zł – umili każdą podróż.


Nie zawsze tam, gdzie jedziemy, będzie dostęp do prądu, dlatego warto zaopatrzyć się w przedmioty, które można podpiąć do gniazdka zapalniczki: Jak bezpiecznie podłączyć kilka urządzeń do gniazda zapalniczki oraz Lodówka turystyczna zasilana z gniazda zapalniczki.

Na sam koniec polecamy zabranie ze sobą pokrowca na auto: Brać pokrowiec na wyjazd?

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl