W ubiegłym roku według badań przeprowadzonych na potrzeby raportu „Polska Strojna” zleconego przez Allegro najpopularniejszym kolorem, jaki nosili Polacy, był czarny. W tym roku wygląda na to, że królować będzie biel i jasne kolory. Przynajmniej wynika tak z poradników Allegro. Co modnego polecamy w tym tygodniu? Jeśli nie możemy znaleźć w sklepach tego, co nam się podoba do ubrania, a mamy umiejętności i wiedzę dotyczącą szycia, polecamy ten poradnik: Zaawansowane maszyny do szycia dla domu i pracowni. Teraz ograniczy nas tylko wyobraźnia w tworzeniu nowych wzorów.

Naszą letnią stylizację możemy uzupełnić: Słomkowy kapelusz w wiosenno-letnich stylizacjach oraz Modna biżuteria na wiosnę 2016.

O ubrania też należy odpowiednio dbać: Pralka z funkcją pary wodnej – jak działa?

Ostatni akcent stylizacji – odpowiedni zapach: Damskie wody toaletowe o wiosennych zapachach oraz Męskie wiosenne zapachy.

Tak wyszykowani i wystylizowani możemy się spokojnie wybrać na City break – czyli weekendowy wypad miejski.

Natomiast tym, którzy jednak wolą zacisze swojej działki czy ogrodu, polecamy: Ogrodowy żagiel przeciwsłoneczny, Urządzamy taras – trendy 2016, Maj w ogrodzie. Jakie rośliny sadzimy?


Mając wolny czas, może warto poświęcić go na rzeczy, których do tej pory nie robiliśmy? Na przykład Jak robić domowe piwo – poradniki lub przygotować się do podróży autostopem: Książki o podróżowaniu autostopem. Może do bycia ojcem: Najlepsze poradniki wychowawcze dla ojców.

Przed nami sezon wakacyjny, więc warto trochę czasu poświęcić na odpowiednie przygotowanie auta do podróży. Jeśli mamy małe dziecko, te drobiazg będą jak znalazł podczas każdej wyprawy z maluchem: Gadżety samochodowe dla rodziców

Komfort i bezpieczeństwo zapewni odpowiednio dobrany fotel kierowcy. Jak to robić, podpowie nasz poradnik: Jak dobrać fotel kierowcy do jego wzrostu i tuszy? Tu natomiast znajdziemy porady, jak bezpiecznie przewozić naszego pupila: Pies w samochodzie – jak go przewozić.Koniecznie też należy sprawdzić opony – to one w dużej mierze odpowiadają za nasze bezpieczeństwo: Najbezpieczniejsze opony letnie według najnowszych testów, Opony letnie o największej odporności na zużycie – przegląd. Tu przyda się też: Podstawowe wyposażenie warsztatu ogumienia.

Czas grillów i spotkań towarzyskich rozpoczęty, często połączony z napojami procentowymi, dlatego koniecznością jest alkomat. Wcale nie musi być drogi: Czy alkomat musi być drogi?

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl