– Po doskonałym przyjęciu produkcji filmowo-reklamowych Allegro w ubiegłym roku – reklam z tematami przewodnimi domu, psa i rodzinnych świąt – postanowiliśmy kontynuować opowiadanie historii o roli marki Allegro w życiu każdego z nas – mówi Adam Szałamacha, Group Brand Manager w Allegro. – Inwestujemy w długie formaty przede wszystkim dlatego, że wierzymy, iż dzięki temu odbiorcy naszych produkcji przeżyją coś, co być może ich również spotkało w czasach dzieciństwa lub młodości, a jednocześnie chcielibyśmy wspomóc tych, którzy myślą o powrocie do swoich niespełnionych do końca marzeń lub pasji – dodaje Adam Szałamacha.


 
Tym razem opowiadamy historię o dziewczynce, która postanawia nauczyć się grać na gitarze i – jak każdy, kto zaczyna grać na dowolnym instrumencie – robi straszliwe błędy, nie trafiając w żaden akord.
Wieloletnia nauka, wspierana przez gotowych na wiele wyrzeczeń rodziców, kończy się grą w profesjonalnym zespole uznanych klasyków gitarowych.
Za kreację odpowiada – podobnie jak w ubiegłym roku – agencja Bardzo, za produkcję dom produkcyjny CutCut. Reżyserem filmu jest znany w Polsce Jesper Ericstam.

Emisja obejmuje przede wszystkim Internet, jednak została przygotowana także wersja 60-sekundowa do telewizji. Emisja rozpoczyna się 6 maja i potrwa 6 tygodni.

Kolejnych filmów należy spodziewać się w wakacje oraz wczesną jesienią.

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl

Powiązane artykuły

Legendy Polskie: Czas na kobietę, czas na „Jagę”!
Do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich dołącza kolejna – Jaga. W ostatniej w tym roku produkcji filmowej Allegro pojawia się z pozoru delikatna kobieta, która powala uzbrojonych mężczyzn na łopatki. Takich scen walki z udziałem kobiety polski widz jeszcze nie widział!
Allerogal z happy endem
Wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale po tegorocznej akcji Allerogal pozostanie nie tylko wspomnienie smaku świętomarcińskich rogali. Dzięki zaangażowaniu internautów z całej Polski, którzy kupili ponad 15 tys. sztuk tego poznańskiego specjału, mali podopieczni Drużyny Szpiku będą mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie i poczuć świąteczną atmosferę.
Podaruj misia i nieś pomoc razem z nami!
Tosia, Sonia, Edek i Jaś – takie imiona noszą misie, które w tym roku można podarować bliskiej osobie i pomóc podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Pluszaki można już kupić na Allegro, które w tym czasie staje się największym internetowym sprzedawcą misiów w Polsce.
Wylicytuj kolację z gwiazdą i pomóż spełnić dziecięce marzenia
Kącik do malowania, wycieczka nad morze, prywatny plac zabaw – tak niewiele potrzeba, żeby wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach. Licytując na charytatywni.allegro.pl kolację z jedną z 25 gwiazd, mamy szansę spełnić najskrytsze marzenia podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”.