Na komunię

Komunie tuż-tuż – najwyższa pora, aby zacząć przygotowania do jednego z ważniejszych dni młodego człowieka. W poradnikach Allegro znajdziemy wiele inspiracji i pomysłów na zorganizowanie tego wydarzenia: Komunia 2016. Przyjęcie w odcieniach bieli, Komunia 2016. Przyjęcie w odcieniach błękituPatery i etażerki na komunijne ciasta i słodycze, Akcesoria i produkty, które pozwolą stworzyć tort marzeń.

Każdy rodzić chce, aby jego dziecko w dniu komunii wyglądało idealnie: Garnitur komunijny do 200 zł, 5 propozycji fryzur na komunię.

Na prezent


A tu znajdziemy jeszcze więcej pomysłów na prezenty nie tylko komunijne, ale też ciekawe urozmaicenie wiosennych zabaw na świeżym powietrzu: Kupujemy elektryczną deskorolkę do 1,5 tys. zł – na co zwrócić uwagę, Smartwatch nie musi być brzydki – wybieramy najładniejsze modele, Samoloty zdalnie sterowane – idealne na wiosenne spacery.


Na wyjazd i na dietę
W poradnikach Allegro znajdziemy również wszystko, co potrzebne miłośnikom kuchni Bliskiego Wschodu: Akcesoria kuchenne dla miłośnika kuchni arabskiej, Akcesoria przydatne w kuchni miłośnika Azji. A także Dalekiego Wschodu: Akcesoria przydatne w kuchni miłośnika Indii.


Dla domatora

A tu nutka nostalgii, czyli rzutniki "Ania" jak żywe...


Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl