Kariera

Allegro czeka na stażystów, zgłoś się jeszcze dziś!

23 kwietnia 2016, 10:00

Tylko do końca kwietnia trwa rekrutacja do programu stażowego Summer e-Xperience. Na chętnych czeka 30 płatnych miejsc w Poznaniu, Toruniu i Warszawie oraz praca u boku najlepszych specjalistów w branży e-commerce w Polsce.

Dla jednych wakacje to czas odpoczynku i beztroski, dla innych okres intensywnej pracy i zdobywania cennego doświadczenia. Wiedzą o tym najlepiej uczestnicy poprzednich edycji programu stażowego Allegro. W tym roku na 30 osób czekają zadania i wyzwania przygotowane m.in. przez zespół IT, PR, marketing, finanse czy sprzedaż. Największe grono pracowników Allegro stanowią inżynierowie, dlatego absolwenci i studenci kierunków informatycznych każdego roku mają swoją silną reprezentację wśród stażystów.

Czytaj także: Rozkręć swoją karierę – aplikuj na staż w Allegro

– Jesteśmy otwarci zarówno na ludzi starszych, jak i młodszych. Ważne, żeby mieli pasję do IT i tego, co robimy – mówi Tomasz Ziółkowski z działu IT, który pełni rolę jednego z kilkudziesięciu opiekunów stażystów.

Wszystkie oferty stażowe znajdują się na stronie kariera.allegro.pl. Wystarczy wybrać jedną z nich, załączyć CV i rozwiązane zadanie stażowe, a być może plan na wakacje będzie tylko jeden – poznawanie od środka jednej z największych firm technologicznych w Polsce.

– Wyzwania, które tutaj mamy, trudno spotkać w innych firmach w Polsce, a nawet w Europie – zdradza Marcin Mazurek, dyrektor Infrastruktury i Operacji IT w Allegro.   

Do tej pory, w ramach programu stażowego od 2011 roku, w Allegro swoją karierę rozkręcały 124 osoby, a jedna trzecia z nich związała się z firmą na stałe.
Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%