Już nie możemy doczekać się kolejnych "Legend polskich". A zapowiadają się naprawdę wyśmienicie: "Twardowsky 2.0", "Jaga" i "Bazyliszek" - jeszcze lepsze, jeszcze mocniejsze, jeszcze ciekawsze. Przedsmak mogliśmy poznać na Pyrkonie 2016. No i o Allegro znów zawrzało:Różnorodna Barbie to też sprawka Allegro. Po części. Bo tylko na Allegro można kupić nową serię, bardziej różnorodną, kultowych lalek.


I kolejna głośna akcja Allegro - Mafia w sieci. Za nami pierwsza odsłona reaktywowanej kultowej akcji charytatywnej. Tym razem właśnie z Allegro i nie, jak cztery lata temu, dla psów, ale dla kotów, dla całego Miasta Kotów:Jak widać Allegro cały czas stara się, aby zapewnić nam ciągły dopływ atrakcji, emocji i wrażeń. Zapowiada się naprawdę ciekawy czas.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl

Powiązane artykuły

Koenig-Specials. Wyjątkowy smak tuningu lat 80.
Lata 80. to czas, w którym pojęcie przepychu w motoryzacji było czymś nieznanym. To, czego nie odważyli się zaproponować producenci, wyjeżdżało z pracowni firm tuningowych. Firmy takie jak ABC Exclusive, AMG, Arden, Carat by Duchatelet, Gemballa, Koenig-Specials, Lorinser, Rinspeed, Sbarro, Strosek czy Treser proponowały daleko idące modyfikacje, czyniące samochody prawdziwymi dziełami sztuki, często zwielokrotniające cenę wyjściowych modeli. Poznajcie bliżej historię jednej z nich.
Święta pachną piernikami
Korzenny aromat unoszący się w całym domu, bursztynowy miód i tysiące pomysłów na dekoracje. Nadchodzi Boże Narodzenie, a więc pieczemy pierniki!
Niebezpieczne kobiety popkultury
Najnowszy film Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w ciągu 4 pierwszych dni wyświetlania obejrzało 835 000 widzów! Jednym z powodów tego sukcesu może być fakt, że reżyser tym razem postawił na kobiety. A te, szczególnie jeśli cieszą się złą sławą, przyciągają uwagę widzów jak magnes. Nawet przez kilkaset lat. Przedstawiamy sylwetki 9 kobiet, którym bycie „niebezpiecznymi” zapewniło nieśmiertelność. 
Wirtualni piłkarze – realne emocje
Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Mistrzostwa świata, rozgrywki klubowe, liga mistrzów. Messi, Ronaldo czy Lewandowski. Camp Nou, Maracanã czy nasz Narodowy. Gwiazdy, stadiony, drużyny, wielkie pieniądze i jeszcze większe emocje. Czy da się je odtworzyć w domowym zaciszu?