„Legendy polskie”

Allegro na żywo z Pyrkonu

08 kwietnia 2016, 11:00

„Legendy polskie” to seria prezentująca prastare polskie opowiadania w nowej futurystycznej odsłonie. Czy ten świat jest już zamknięty? Czy też może planowane są XXI-wieczne rewizyty u kolejnych bohaterów polskich legend? Tego dowiedzą się jako pierwsi uczestnicy festiwalu Pyrkon 2016 oraz wszyscy, którzy zajrzą na stronę Allegro na Facebooku, gdzie będzie dostępny livestream z wydarzenia.

Kiedy? Sobota, 9 kwietnia, godz. 15:30

Gdzie? Sala Ziemi na Pyrkonie oraz livestream na Facebooku

Jak do tej pory na projekt „Legendy polskie” składają się dwa filmy - „SMOK” i „TWARDOWSKY” - oraz ebook z opowiadaniami najlepszych polskich autorów młodego pokolenia, w którym na nowo zajmują polskimi legendami i baśniami.

Nie ma co ukrywać, że „Legendy polskie” cieszą się waszym uznaniem, o czym najlepiej świadczą miliony wyświetleń wszystkich materiałów wideo związanych z projektem. Przez pierwsze miesiące odnotowaliśmy ponad 6 mln obejrzeń filmów na YouTube i Facebooku.

Na Pyrkon zaprosiliśmy twórców znanych z projektu „Legendy polskie”, żeby porozmawiać z nimi o naszych wspólnych działaniach. Na pyrkonowskiej scenie oraz livestreamie na stronie Allegro na Facebooku zobaczycie Jacka Dukaja, Krzysztofa Noworyta, Rafała Kosika, Tomasza Bagińskiego oraz Marcina Dyczaka, szefa marketingu Allegro. Spotkanie poprowadzi Tomasz Kreczmar, jeden z autorów _magazynu.Allegro i autor bloga nerdica.pl.

Bądźcie z nami!

Kiedy? Sobota, 9 kwietnia, godz. 15:30

Gdzie? Sala Ziemi na Pyrkonie oraz livestream na Facebooku
Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%