Publikacja raportu mShopprer 2.0 przygotowanego na zlecenie Allegro, który pokazuje, jak kupują Polacy, nie pozostała bez echa. 6na5kobiet nazwało rzecz po imieniu: rok mobile już za nami :)

 
Gdy wszyscy załamują ręce nad polskim czytelnictwem (ba! z tego powodu można nawet stracić posadę), z naszej perspektywy sytuacja wygląda zupełnie inaczej. I nawet politycy to zauważają. Janusz Piechociński na swoim Twitterze udostępnił naszą informację. A my opieramy się na twardych liczbach.Nie obyło się też bez primaprilisowych żartów. Allegro wyprzedziło nawet Złomnika: "Myślałem, że uda mi się wymyślić coś śmiesznego na prima aprilis, ale kategoria „auta zabytkowe” na Allegro wymyśliła to za mnie. Zabytkowe Audi z 1994 r., późny PRL, normalnie prawie uwierzyłem, a uchachałem się jak mało kiedy!".

_magazyn.Allegro też dorzucił swój kamyczek do primaaprilisowego ogródka ze specjalnym udziałem ASZdziennik:
 
A jeśli szukacie pomysłu na fajne spędzenie popołudnia czy wieczoru ze swoimi pociechami, Blog Ojciec na Allegro wypatrzył świetną grę dla dzieci wpisującą się nie tylko w najnowsze trendy, ale też rozwijającą Monopoly dla dzieci:

"Rozgrywka została znacznie uproszczona i trwa maksymalnie jakieś 10-20 minut, czyli dokładnie tyle, ile jest w stanie wysiedzieć trzy-, czterolatek (i niektórzy rodzice). Usunięto większość skomplikowanych opcji takich jak budowanie domków czy hoteli, a skupiono się na najważniejszym, czyli zabawie i płynnej rozgrywce. W efekcie gra zyskała na dynamizmie. Polecam też dlatego, że ta gra jest świetna jeśli chodzi o naukę liczenia (zarówno za pomocą kostki, jak i za pomocą banknotów) oraz innych umiejętności związanych z kupowaniem czy sprzedawaniem".


Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl

Powiązane artykuły

Niebezpieczne kobiety popkultury
Najnowszy film Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w ciągu 4 pierwszych dni wyświetlania obejrzało 835 000 widzów! Jednym z powodów tego sukcesu może być fakt, że reżyser tym razem postawił na kobiety. A te, szczególnie jeśli cieszą się złą sławą, przyciągają uwagę widzów jak magnes. Nawet przez kilkaset lat. Przedstawiamy sylwetki 9 kobiet, którym bycie „niebezpiecznymi” zapewniło nieśmiertelność. 
Wirtualni piłkarze – realne emocje
Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Mistrzostwa świata, rozgrywki klubowe, liga mistrzów. Messi, Ronaldo czy Lewandowski. Camp Nou, Maracanã czy nasz Narodowy. Gwiazdy, stadiony, drużyny, wielkie pieniądze i jeszcze większe emocje. Czy da się je odtworzyć w domowym zaciszu?
Dużo światła jesienią! 
Budzisz się – ciemno. Wychodzisz do pracy – ciemno. Wracasz z pracy – znowu ciemno. A krótkie godziny jesiennego dnia spędzasz na ogół w zamkniętym pomieszczeniu. Światło to niezawodny antydepresant. Nie poddawaj się więc jesiennej melancholii i oświetl sobie drogę do dobrego humoru.
Co jeszcze może być wegańskie?
Wegańskie buty, wegańska karma dla zwierząt, a może wegański szampon? Sprawdź, jakie inne ciekawe rzeczy z „wege” w nazwie znajdziesz na Allegro.