Ta oferta przedstawia suchą wodę mineralną w proszku, którą można wykorzystać do rozpuszczenia w wodzie. Sprzedający zachwala jej mały rozmiar w stosunku do pojemności (jedna saszetka daje aż dwa litry roztworu wody mineralnej „Susz Zdrój”), co czyni ją niezwykle poręczną i przydatną w podróży.
Fabrycznie nowa folia bez iPhone’a, do której możesz zapakować fabrycznie nowego iPhone’a bez folii wygranego poprzez udostępnienie zdjęcia na Facebooku. Hit sprzedaży, dzięki któremu twoje życie stanie się kompletne.

Biżuteria tabula rasa, która nie przeżyła żadnego rozstania i jest otwarta na twoje emocje i uczucia. Zatem kup pierścionek i napisz mu jego historię!

Tajemnicza oferta bez tytułu, opisu i zdjęcia. Nie wiesz, czy przedmiot, który kupujesz, istnieje, czy też nie. Kupując go teraz, nie wiesz również, jaką kwotę przyjdzie ci za niego zapłacić.

Można powiedzieć, że praktycznie nieśmigany, skoro obejrzany tylko raz. Wszystkie cztery sezony „House of Cards” z praktycznie idealną jakością obrazu i dźwięku.

Okulary, które odwzorowują rzeczywistą rzeczywistość z dokładnością 99,9999%. Dzięki nim odkryjesz świat na nowo. PS. Lekko przyciemniony obraz nie jest wadą, a funkcjonalnością.

Zakładając te buty po raz pierwszy, staniesz się gwiazdą masowych imprez biegowych. Dzięki technologii RunPro fabrycznie nowe buty wyglądają, jakbyś ukończył w nich siedem maratonów.

Najlepszy samochód elektryczny w jeszcze lepszej odsłonie. Dzięki innowacyjnej myśli technologiczno-technicznej naszych rodowitych mechaników samochód jest mniej energożerny, ma dłuższy zasięg i ma znacznie lepsze przyspieszenie. W komplecie z samochodowym atlasem Polski w wersji książkowej.

Ten materiał został stworzony przez ekipę serwisu ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Powiązane artykuły

Kupuj w sieci. Z rozwagą, bo warto
Zabawki pod choinkę czy elegancki przybornik do cygar. Torebka od Michaela Korsa lub deska snowboardowa Head Force i.Kers. Komplet tłoków do zabytkowego samochodu albo bibliofilski starodruk. Nieważne, czego szukasz - dziś w sieci kupisz wszystko. Dosłownie. Klikasz, płacisz i czekasz na kuriera. Do twoich drzwi może trafić towar z całego świata, masz oszałamiające możliwości, więc przy zakupach lepiej nie trać głowy. 
Inteligencja w salonie – telewizor to nie wszystko
Telewizor cały czas stanowi jeden z głównych elementów wyposażenia mieszkania i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Wymieniamy starsze modele na nowsze lub dokupujemy drugi odbiornik do kuchni czy dziecięcego pokoju.
10 najpopularniejszych książek blogerów i vlogerów na Allegro!
Książka „Finansowy ninja” Michała Szafrańskiego, najpopularniejszego blogera finansowego w Polsce, tylko w przedsprzedaży przyniosła jej autorowi ponad pół miliona złotych czystego zysku! Wydawnictwo Znak powołało do życia nową linię wydawniczą Flow Books specjalizującą się w publikacji książek napisanych przez influencerów. Czyżby „normalni” pisarze na naszych oczach odchodzili do lamusa?
Dużo szumu wokół sukcesu małych misiów
Genialne produkty, które zdobywają serca coraz większej liczby matek i ojców. Szumiące misie, czyli Szumiś oraz Whisbear, to hit ostatnich kilku lat. Są więcej niż tylko zwykłymi pluszowymi przytulankami – uspokajają niemowlęta, pomagają im w zasypianiu, a rodzicom pozwalają na większą swobodę w poruszaniu się po domu. Jak one to robią? Rozkładamy szumiące misie na czynniki pierwsze.