Ta oferta przedstawia suchą wodę mineralną w proszku, którą można wykorzystać do rozpuszczenia w wodzie. Sprzedający zachwala jej mały rozmiar w stosunku do pojemności (jedna saszetka daje aż dwa litry roztworu wody mineralnej „Susz Zdrój”), co czyni ją niezwykle poręczną i przydatną w podróży.
Fabrycznie nowa folia bez iPhone’a, do której możesz zapakować fabrycznie nowego iPhone’a bez folii wygranego poprzez udostępnienie zdjęcia na Facebooku. Hit sprzedaży, dzięki któremu twoje życie stanie się kompletne.

Biżuteria tabula rasa, która nie przeżyła żadnego rozstania i jest otwarta na twoje emocje i uczucia. Zatem kup pierścionek i napisz mu jego historię!

Tajemnicza oferta bez tytułu, opisu i zdjęcia. Nie wiesz, czy przedmiot, który kupujesz, istnieje, czy też nie. Kupując go teraz, nie wiesz również, jaką kwotę przyjdzie ci za niego zapłacić.

Można powiedzieć, że praktycznie nieśmigany, skoro obejrzany tylko raz. Wszystkie cztery sezony „House of Cards” z praktycznie idealną jakością obrazu i dźwięku.

Okulary, które odwzorowują rzeczywistą rzeczywistość z dokładnością 99,9999%. Dzięki nim odkryjesz świat na nowo. PS. Lekko przyciemniony obraz nie jest wadą, a funkcjonalnością.

Zakładając te buty po raz pierwszy, staniesz się gwiazdą masowych imprez biegowych. Dzięki technologii RunPro fabrycznie nowe buty wyglądają, jakbyś ukończył w nich siedem maratonów.

Najlepszy samochód elektryczny w jeszcze lepszej odsłonie. Dzięki innowacyjnej myśli technologiczno-technicznej naszych rodowitych mechaników samochód jest mniej energożerny, ma dłuższy zasięg i ma znacznie lepsze przyspieszenie. W komplecie z samochodowym atlasem Polski w wersji książkowej.

Ten materiał został stworzony przez ekipę serwisu ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.