Czytamy

W _magazynie.Allegro wychodzimy z założenia, że książka jest dobra na wszystko, a ten rodzaj kulturalnej rozrywki pozwoli przetrwać najgorszy czas, nawet przesilenie wiosenne. W poradnikach Allegro znajdziemy wiele recenzji ciekawych książek dla każdego: Książki, których akcja toczy się w dżungli, Antystresowe książki dla dorosłych, Nieznana Północ – najlepsze książki o Szwedach i szwedzkiej kulturze, O religii i nie tylko – najciekawsze książki napisane przez duchownych lub „Góra obietnic” Adam Szustak OP.Lub reportaż w czystej postaci: „Dziewczyna o siedmiu imionach” Hyeonseo Lee.


Gramy

Szeroki wybór różnych gier, ale nie tych komputerowych czy na konsolę, pozwoli na ciekawe spędzenie czasu w gronie przyjaciół. I nim się spostrzeżemy, wiosna będzie w pełnym rozkwicie. Wtedy nie pozostanie nam nic innego, jak tylko wskoczyć na rower. Ale zanim to się stanie, zagrajmy.To propozycje dla dzieci: „Kolorowe biedronki”, „Boost”.

Fotografujemy

Tym, dla których fotografowanie to pasja lub sposób na życie, a także tym, którzy przygodę z fotografowaniem zaczynają, polecamy Książki fotograficzne, które zmienią twoje podejście do zdjęć oraz Jak rozwijać swoje umiejętności fotograficzne? Do tego konieczny będzie Laptop dla fotografa – jak wybrać? Przyda się też wiedza w tym zakresie: Przegląd filtrów fotograficznych i Czego potrzebuję, by wywołać film w domowym zaciszu? Miłośników starych metod zachęcamy do lektury: Aparaty analogowe, które sprawią, że pokochasz fotografię. No i nie obejdzie się bez aparatu, tu w cenie dla każdego: Aparat cyfrowy do 300 zł, Aparat cyfrowy do 500 zł, Aparat cyfrowy do 1000 zł, Aparat cyfrowy do 1500 zł.

Testujemy cięższy sprzęt

Przedwiośnie to początek remontów, budów i przebudów. Aby praca szła sprawnie, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt: pilarka Makita UC3551A, Metabo KGS 305 M - test ukośnicy, szlifierka Metabo SXE3125, Makita BBA520 - test wiertnicy, Makita DF330DWE – test wiertarko-wkrętarki, Steinel HL1920E - test opalarki elektrycznej, Hitachi FDV16VB2 – test wiertarki dla majsterkowiczów, Makita HP1631 – solidna i prosta wiertarka udarowa, Metabo KS 55 FS - test pilarki, Ukośnica Makita LS1040, Maktec MT941 – prosta i solidna szlifierka taśmowa w rozsądnej cenie, Festool TS55REBQ – zagłębiarka idealna. Często na budowach, szczególnie na początkowym etapie prac, kłopotem może być brak prądu, niezbędnego do pracy narzędzi elektrycznych. Jako rozwiązanie polecamy: Fogo FH3001 - test agregatu prądotwórczego.

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl