Dobry, kompetentny, odpowiedzialny, godny zaufania, uczciwy – cechy solidnego pracodawcy można by wymieniać bez końca. Największe doświadczenie w określeniu, jaki jest najlepszy pracodawca, mają organizatorzy konkursu, który właśnie świętował swoją 13. edycję. Po raz kolejny w gronie laureatów Solidnego Pracodawcy Roku znalazło się Allegro, otrzymując wyróżnienie w kategorii ogólnopolskiej w uznaniu za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Konkurs Solidny Pracodawca należy do najbardziej prestiżowych projektów w Polsce związanych z zarządzaniem kadrami. Kryteria, jakimi kieruje się komisja konkursowa przy wyborze najlepszych firm, to przede wszystkim wskaźnik solidności zatrudnienia. Oprócz oceny podstawowych czynników wpływających na warunki pracy, oceniane są m.in. inwestycje w podnoszenie kwalifikacji pracowników, programy zatrudniania młodych ludzi oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. W konkursie biorą udział tysiące firm z całej Polski.

Nagrodę w imieniu Allegro odebrała Anna Pieczyńska, HR Business Partner Allegro.

- Codziennie milionom Polaków zadajemy pytanie "czego szukasz?". Również w obszarze tworzonej i realizowanej przez nas polityki personalnej chcemy odpowiadać na to pytanie, oferując naszym pracownikom najlepsze miejsce pracy. Miejsce, w którym mogą realizować swoje pasje, rozwijać się i tworzyć rozwiązania dla naszych klientów. Nagroda Solidny Pracodawca jest potwierdzeniem spełniania przez naszą organizację najwyższych standardów i obliguje nas do jeszcze większego skupiania się na tworzonych rozwiązaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi - mówi _magazynowi.Allegro Anna Pieczyńska.

Fot. materiały prasowe

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl