Dobry, kompetentny, odpowiedzialny, godny zaufania, uczciwy – cechy solidnego pracodawcy można by wymieniać bez końca. Największe doświadczenie w określeniu, jaki jest najlepszy pracodawca, mają organizatorzy konkursu, który właśnie świętował swoją 13. edycję. Po raz kolejny w gronie laureatów Solidnego Pracodawcy Roku znalazło się Allegro, otrzymując wyróżnienie w kategorii ogólnopolskiej w uznaniu za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Konkurs Solidny Pracodawca należy do najbardziej prestiżowych projektów w Polsce związanych z zarządzaniem kadrami. Kryteria, jakimi kieruje się komisja konkursowa przy wyborze najlepszych firm, to przede wszystkim wskaźnik solidności zatrudnienia. Oprócz oceny podstawowych czynników wpływających na warunki pracy, oceniane są m.in. inwestycje w podnoszenie kwalifikacji pracowników, programy zatrudniania młodych ludzi oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. W konkursie biorą udział tysiące firm z całej Polski.

Nagrodę w imieniu Allegro odebrała Anna Pieczyńska, HR Business Partner Allegro.

- Codziennie milionom Polaków zadajemy pytanie "czego szukasz?". Również w obszarze tworzonej i realizowanej przez nas polityki personalnej chcemy odpowiadać na to pytanie, oferując naszym pracownikom najlepsze miejsce pracy. Miejsce, w którym mogą realizować swoje pasje, rozwijać się i tworzyć rozwiązania dla naszych klientów. Nagroda Solidny Pracodawca jest potwierdzeniem spełniania przez naszą organizację najwyższych standardów i obliguje nas do jeszcze większego skupiania się na tworzonych rozwiązaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi - mówi _magazynowi.Allegro Anna Pieczyńska.

Fot. materiały prasowe

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl
Maciej Biniek dołącza do Allegro
Od 1 czerwca 2017 Maciej Biniek dołączył do zespołu zarządzającego Allegro, obejmując stanowisko dyrektora ds. płatności. Będzie odpowiadać za rozwój produktów finansowych dla klientów Allegro oraz współpracę z operatorami płatności.
Zaczynali od stażu, dziś tworzą Allegro
Summer e-Xperience w Allegro to nie tylko zwykły program stażowy dający płatne zajęcie podczas wakacji. To przede wszystkim szansa dla tych, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać dane im możliwości, by zdobyć wiedzę i doświadczenie. Dla niektórych to także początek pełnej wyzwań ścieżki kariery w największym serwisie e-commerce’owym w Polsce.
BrainCode 2017: tak wyglądał hackathon Allegro
Czy można stworzyć prototyp działającej aplikacji w 24 godziny? Uczestnicy tegorocznej edycji hackathonu BrainCode udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z pomocą mentorów i na bazie danych Allegro stworzyli m.in. narzędzie dla sprzedawców wspierające wybór strategii sprzedażowej, „wish listę” prezentów oraz aplikację mobilną przeznaczoną do licytacji ofert z interfejsem użytkownika podobnym do Tindera.  
Włącz się i zacznij staż w Allegro
Dwumiesięczny płatny staż, opieka doświadczonego mentora i udział w projektach, które milionom Polaków ułatwiają dokonywanie zakupów - na to mogą liczyć osoby, które zgłoszą się do tegorocznej edycji programu Summer e-Xperience. Allegro przygotowało 40 miejsc stażowych w obszarach związanych z technologią, finansami, operacjami i marketingiem. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia.