Zwykłe hackathony są nudne. W porównaniu do BrainCode 2016, oczywiście. To jedyny w Polsce 24-godzinny hackathon odbywający się w pięciu miastach jednocześnie: w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Toruniu oraz Wrocławiu. Organizowany przez allegro.tech we współpracy z najlepszymi uczelniami w Polsce, BrainCode 2016 skierowany jest zarówno do nowicjuszy, jak i do profesjonalistów.

- Tegoroczna edycja BrainCode jest wyjątkowa, bo nie narzuca motywu przewodniego. Możecie tworzyć dowolne aplikacje, realizować pomysły, które od dawna chodzą Wam po głowach, ale brakuje czasu, wsparcia, przyjaznej aury - zachęca do udziału w hackathonie Paulina Mazurek, head of allegro.tech.

Programiści będą pracować pod czujnym okiem mentorów allegro.tech. Będzie to zatem świetna okazja, żeby zweryfikować swoje pomysły z ekspertami oraz zdobyć dodatkową wiedzę biznesowo-technologiczną. Gwarantowana jest też cała masa dobrej zabawy, networking oraz, rzecz jasna, pizza. Dużo pizzy.
Nie możesz przegapić takiej okazji! Zbieraj pomysły i do dzieła!

Spotykamy się 18 marca o godz 16:00 w wybranej przez ciebie lokalizacji. Po rejestracji uczestników i krótkim wprowadzeniu rozpoczniemy kodowanie, które zakończy się w sobotę o godzinie 17:00. Jury rozpocznie wówczas ocenę projektów. Imprezę zakończymy podsumowaniem oraz wyróżnieniem najlepszych pomysłów.

Tegoroczna edycja, wzorem lat ubiegłych, odbędzie się w murach uczelni wyższych:
  • Kraków, Katedra Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej
  • Poznań, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
  • Toruń, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  • Warszawa, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wrocław, Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Nagrody? Oczywiście będą :)

Do udziału zapraszamy gotowe (maks. 4-osobowe) zespoły oraz pojedyncze osoby, które na miejscu uformują drużyny lub dołączą do istniejących.


Uwaga! Wolne miejsca zostały już tylko w dwóch miastach:
Warszawie i Toruniu

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy zakupić bilet. Wszystkie środki, które uda się nam zebrać, zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Mam Marzenie.


Jeszcze się zastanawiasz, czy wziąć udział? Zobacz FAQ BrainCode 2016!

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl