Ecommerce Universe 2016 to pierwsza edycja wydarzenia poświęconego szerokiemu spektrum technologii i usług przeznaczonych dla e-commerce. 

Ta konferencja to świetna okazja, żeby poszerzyć wiedzę m.in. na następujące tematy:

  • big data
  • technologie płatnicze
  • real time marketing
  • omnichannel
  • m-commerce

Ecommerce Universe to wydarzenie mające na celu maksymalnie pełne zaprezentowanie ekosystemu wsparcia technologicznego dla e-commerce, gdzie miejsce na prezentację usług i narzędzi będą mieli najważniejsi gracze na polskim rynku, dostawcy technologii marketingowych, zaawansowanych silników rekomendacyjnych, systemów marketing automation oraz email marketingu, systemów płatności, narzędzi analitycznych czy usług logistycznych.

Kogo posłuchasz i spotkasz na Ecommerce Universe 2016?

Mark Lewis
wiceprezes, Practicology

Mark Lewis to ekspert e-commerce z ogromnym doświadczeniem, który zarządza markami z tego segmentu od 16 lat, a doświadczenia z nowymi technologiami i handlem zdobywa od ćwierćwiecza. Współpracował z takimi markami jak River Island, New Look, Oasis, Burberry, Ted Baker, La Senza, Space NK, Hotel Chocolat czy HQHair.

Andrzej Garapich
prezes zarządu, Polskie Badania Internetu

Znawca mediów elektronicznych i internetu. Od 2005 pełni funkcję prezesa zarządu spółki Polskie Badania Internetu – organizatora i właściciela projektu Megapanel – standardu badań oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce.

Ewa Szczepaniak
marketing director, PizzaPortal.pl

Ewa Szczepaniak zarządza marketingiem największej w Polsce platformy do zamawiania jedzenia online, która jest częścią globalnej sieci Delivery Hero. Wcześniej pracowała w berlińskim biurze Rocket Internet. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych opartych na najnowszych technologiach.


Konferencję organizuje firma NoNoobs.pl, a _magazyn.Allegro objął ją patronatem.

Co? Ecommerce Universe 2016

Kiedy? 3 marca 2016

Gdzie? Businessman Institute, ul. Trakt Lubelski 40a, Warszawa