Pamiętacie pasztet białostocki? Pisaliśmy o nim w ubiegłym tygodniu. Przebył setki tysięcy kilometrów w plecaku gapienamape.pl. i został wystawiony na Allegro. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży mają zasilić budżet Festiwalu To Tu To Tam w Białymstoku.

 
Między innymi dzięki Allegro i naszemu _magazynowi.Allegro osiągnął cenę 485 zł! To znacznie powyżej oczekiwań sprzedającego. Jak rozmawialiśmy ostatnio z Maciejem Sawickim, tłumaczył, że będzie się cieszył, jeśli pasztet osiągnie cenę 100 zł. Udało się znacznie więcej! My też się cieszymy!

Fajną niespodzianką, szczególnie dla Dzielny Franek, na pewno też był fakt, że na charytatywni.allegro.pl pojawiły się aukcje vansów, z których dochód przeznaczony był właśnie dla chorego chłopca. A on nic wcześniej o tym nie wiedział. Buty są ozdobione przez tatuażystów z Kult Tatoo Fest. Niezła gratka!Specjalistą od łapania okazji jest szymonjeziorko. Na Allegro wypatrzył taki oto zegarek, z lat 70. Według nas prawdziwy rarytas. O zegarkach możecie przeczytać także w naszym artykule: Synonim prestiżu: zegarek na rękę.


A na taką ofertę natrafił Na końcu Internetu: Kaganiec dla chomika. Jak czytamy w opisie oferty: "Mam do zaoferowania taki oto przedmiot znaleziony podczas porządkowania piwnicy. Nie wiem, do czego on służy, ale wydaje mi się, że jet to kaganiec dla chomika. Na jednym ze zdjęć widać, że jest to rozmiar 20. Jak widać na zdjęciach, jest do niego przymocowany przyrząd umożliwiający przyczepienie smyczy, który jednocześnie pozwala na jej swobodny obrót i nasza smycz nie będzie się skręcać podczas spacerów z pupilem".My jednak mamy wątpliwość co do prawidłowego zidentyfikowania przedmiotu przez Sprzedającego. A według was co to jest?

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl