- Program konferencji, która towarzyszy targom, został stworzony tak, aby odpowiedzieć na potrzeby różnych grup uczestników zainteresowanych działaniami w branży e-commerce. Pierwszego dnia poruszymy tematy związane z rozpoczynaniem biznesu w e-handlu lub udoskonalaniem nowego przedsięwzięcia. Drugi dzień to zagadnienia dla zaawansowanych, skupiające się na sprzedaży wielokanałowej - mówi _magazynowi.Allegro Patrycja Sass-Staniszewska, członek zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej.

W trakcie targów będzie można odwiedzić ponad 100 stoisk, a organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających. W konferencji natomiast będzie uczestniczyć kilkuset przedstawicieli rynku handlu elektronicznego.

- Przenikanie się tradycyjnego handlu z e-commerce oraz omnichannel to jeden z najważniejszych trendów w branży. Jeśli sprzedawcy chcą sprostać rosnącym potrzebom coraz bardziej wymagających konsumentów, to muszą zintensyfikować swoje działania w sprzedaży wielokanałowej. To proces złożony zarówno po stronie technologicznej, jak i prawnej, ale również wewnętrznych procesów zachodzących w sklepie, dlatego Izba Gospodarki Elektronicznej pomaga zdobywać wiedzę w tej kwestii m.in. poprzez edukację w ramach Szkoły e-Commerce Polska i przygotowanie programu na konferencją Forum E-COMMERCE - wyjaśnia Patrycja Sass-Staniszewska.

W trakcie konferencji Forum E-COMMERCE, która towarzyszy targom, będzie można wysłuchać prawie 30 eksperckich prelekcji, podzielonych na 7 bloków tematycznych, oraz 3 paneli dyskusyjnych.

Szczególnie polecamy dwie dyskusje, w których udział wezmą przedstawiciele Allegro:

  • RETENCJA: czyli jak zatrzymać pozyskanego klienta?, w której udział weźmie Wojciech Bryzek, Product Manager Ads Allegro [16.02, 15:30-16]
  • Czy w e-commerce można mieć strategię wielokanałową na dłużej niż rok?, w której udział weźmie Artur Kołpowski, kierownik Zespołu KAM Allegro [17.02, 11:10-11:40]

Co? Targi i konferencja E-Solutions 2016

Kiedy? 16-18.O2.2016

Gdzie? WarsawExpo, al. Katowicka 62, Nadarzyn


Na wydarzenie zapraszają _magazyn.Allegro oraz Izba Gospodarki Elektronicznej.