To już siódma edycja konferencji Ecommerce Trends, która organizuje zespół NoNoobs.pl. Partnerem medialnym wydarzenia jest _magazyn.Allegro.

O jakich tematach będą dyskutować i informować uczestnicy Ecommerce Trends wiosna 2016? Oto lista:


Konferencja Ecommerce Trends 2016 to wydarzenie, którego celem jest promowanie praktycznej wiedzy pozwalającej rozwijać własny biznes poza tradycyjnymi kanałami sprzedaży na rynku lokalnym. Spotkanie to jest również okazją dla uczestników do nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami, ekspertami rynku i przedstawicielami e-biznesu, którzy już odnieśli znaczące sukcesy w branży e-commerce.Konferencja skierowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej w sklepach oraz firm dostarczających usługi dla szeroko pojętego rynku ecommerce. Ecommerce Trends 2016 to również spotkanie dedykowane przedsiębiorcom działającym w obszarze tradycyjnego handlu, którzy chcą zapoznać się z najbardziej innowacyjnymi trendami w tej branży.

Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się eksperci branży e-commerce z Polski, Rosji, Niemiec, Czech i Rumunii. LISTA PRELEGENTÓW

Co? Ecommerce Trends wiosna 2016

Kiedy? 2 marca 2016

Gdzie? Businessman Institute, ul. Trakt Lubelski 40a, Warszawa