Na Allegro natknęliśmy się na taką oto ofertę:

Nie, nie martwcie się, po dokładniejszym zapoznaniu się z treścią ma na celu zupełnie coś innego. Jak czytamy w ofercie: "Nie daj się nabrać na cwane sztuczki nieuczciwych sprzedawców. Ich fani są tak realni, jak Albania w G8. Obiecują, że ich fani są prawdziwi i że to Polacy? Wolne żarty! Który prawdziwy Polak dałby się sprzedać za 5 groszy sztuka? Bo chyba nie Twój klient, chyba że masz działalność opartą o model biznesowy „na wnuczka”.
To specjalna oferta HelloSocial: "Przygotowaliśmy dla Ciebie tę superofertę! Damy Ci zdecydowanie więcej niż 1000 fanów! Damy Ci coś, co spowoduje, że Twój biznes na Facebooku rozkwitnie, a fani i fanki będą mdleć na Twój widok niczym nastolatka po retweecie od Justina Biebera. Damy Ci realnych klientów, z realnymi portfelami, w których trzymają prawdziwe pieniądze, a nie wirtualne dolary z „Monopoly”...".

Przypomina wam to coś? Całkiem nie tak dawno temu na Allegro można było znaleźć „Szacun tropików”, czyli olej do opalania dla prawdziwych mężczyzn. W rzeczywistości była to nietypowa kampania społeczna, która ostrzegała przed lekkomyślnymi skokami do wody.Na początku roku zachęcaliśmy was do licytowania i wsparcia pomysłu Całe Życie w Podróży. Po ponad miesiącu Agnieszka Kuczyńska na swoim blogu zdradza, na co przeznaczyła środki zarobione dzięki Allegro: "OK, czas wyznać wszystko jak na spowiedzi. Co się u mnie zmieniło? Czemu wystawiłam pół mieszkania na Allegro? Gdzie jestem? Jesteście ciekawi? A zaskoczeni?". Jesteście ciekawi? Zapraszamy na blog Agnieszki.

Zgadzamy się z Całe Życie w Podróży: Marzenia same się nie spełniają, trzeba im pomóc! Cieszymy się, że właśnie dzięki nam Agnieszka mogła spełnić swoje marzenia. O tym, jak można pomnożyć swój majątek na Allegro, pisze także Jacek Zięba:
Czy wy też tak macie, że sprawdzacie cenę lub dostępność jakiegoś przedmiotu najpierw na Allegro? My wiemy, że wiele osób tak właśnie robi :) 

Tak właśnie zrobił jeden z blogerów (Grzegorz z Opola) na wieść o tym, że MaciejGnyszkaPL nigdzie nie mógł znaleźć książki gen. Pattona. Podesłał mu więc link do Allegro, gdzie książek tych jest całkiem sporo.


Gdybyście nagle stwierdzili, że czegoś już nigdzie nie ma (książki, płyty, jakiegoś urządzenia), jest całkiem duża szansa, że najdziecie to właśnie u nas.

Są nawet inspiracje na walentynki - "Miłość i inne komplikacje" to idealny film ten wieczór. Poleca biumi. Może jeszcze coś z naszej oferty walentynkowej przypadnie wam do gustu?


Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl