Nie czekaj!

Zaprezentuj swój startup modowy inwestorom i prasie!

11 lutego 2016, 21:06

Allegro wspiera cykl spotkań #ggcmeetup, które organizuje Katarzyna Gola, autorka bloga GeekGoesChic.Co. Już niedługo kolejny meetup, w trakcie którego startupy modowe i retailowe będą mogły zaprezentować się przed inwestorami oraz prasą. Nie czekaj, aplikuj już dziś!Kolejne spotkanie z cyklu #ggcmeetup dedykowane będzie startupom modowym i retailowym. Tym razem przybierze formę inną niż dotychczas - młode firmy będą miały szansę przedstawić swoje pomysły i produkty klientom, inwestorom oraz prasie modowej. Eksperci z branży oraz uczestnicy będą mieli możliwość powiedzieć, co myślą, zadać pytania i dowiedzieć się jako pierwsi, jakie produkty będą miały szansę zmienić branżę modową. 

ZOBACZ: Wearables podbiją świat mody

Rozwijasz swój startup? Dopiero o tym myślisz i szukasz inspiracji? Nie czekaj! APLIKUJ!

Spotkanie odbędzie się 18 lutego. Start o godzinie 19:00. Gdzie? W warszawskim biurze Google, które mieści się w budynku Warsaw Financial Center przy ul. Emilii Plater 53.

Zaprasza na nie organizatorka Katarzyna Gola, autorka bloga GeekGoesChic.Co, oraz partnerzy: Allegro, Google, FashionBiznes.pl oraz Hiro.pl.

ZOBACZ: Jak fotografować, by sprzedawać?
Redakcja
Magazyn Allegro
Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%