Klienci Allegro mogą już wybierać z tysięcy produktów sportowych oferowanych przez znaną sieć sklepów INTERSPORT. Docelowo będzie to aż 7,5 tysiąca produktów marek własnych takich jak McKinley, Pro Touch czy Energetics oraz największych światowych marek – producentów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego.

INTERSPORT na początek wprowadził do sprzedaży na Allegro produkty marki McKinley – odzież, obuwie i sprzęt turystyczny, kolekcję biegową Pro Touch oraz produkty treningowe marki Energetics. Na Allegro trafiły również marki Uvex i Viking. W 2019 roku sklep będzie systematycznie zwiększał swój asortyment na Allegro i wprowadzi do sprzedaży również produkty największych światowych marek takich jak Adidas, Asics, Atomic, Head, Nike, Puma, Reebok, Rossignol, Salomon czy The North Face. Docelowo katalog INTERSPORT na Allegro będzie obejmował aż 7,5 tys. przedmiotów. Z okazji wejścia sklepu na Allegro, jak i później przy okazji wprowadzania poszczególnych marek własnych planowane są specjalne promocje.

Wraz z modą na zdrowy tryb życia rośnie popularność kategorii Sport i turystyka na Allegro. W tej kategorii klienci mają teraz do wyboru 3,3 mln ofert. Tylko w grudniu ub.r. Polacy szukali na Allegro sprzętu sportowego aż 9 milionów razy.

Klienci szukają u nas m.in. wysokiej jakości produktów sportowych w dobrych cenach. Nic dziwnego, bo nigdzie indziej nie znajdą tak wielkiego wyboru odzieży, obuwia i sprzętu sportowego w jednym miejscu - u nas mogą wybierać spośród aż 3,3 miliona ofert. Wielu kupujących nabywa coraz bardziej wyspecjalizowane produkty sportowe, dlatego cieszymy się, że udało nam się rozpocząć współpracę z tak renomowanym partnerem jak INTERSPORT – komentuje Jacek Szczodry, menedżer kategorii Sport i Turystyka w Allegro.

Co ważne, firma dołączyła do programu Allegro Smart!, dzięki czemu klienci korzystający z tej usługi będą mogli kupić produkty z bezpłatną dostawą do blisko 20 000 punktów odbioru w całej Polsce.

Wybraliśmy Allegro, gdyż jest to niekwestionowany lider e-commerce w Polsce. Rozwijamy platformę sprzedażową INTERSPORT i chcemy z naszą ofertą dotrzeć do szerokiego grona klientów internetowych. Dlatego też z naszej perspektywy Allegro to najlepszy kanał sprzedaży – mówi Dariusz Urban, dyrektor e-commerce INTERSPORT Polska. 

Zrzut ekranu 2019-01-11 o 11.16.31.png

INTERSPORT oferuje także darmową dostawę przy zakupach powyżej 200 zł. W kolejnym etapie udostępni możliwość odbiorów osobistych w swoich sklepach.

Fot. Shutterstosk.com