Dziś rozpoczniemy trochę wspomnieniowo. Część z was na pewno pamięta czasy pierwszych gier komputerowych: Commodore, Atari, Amiga, kasety, nagrywanie z radia. Jeśli mieliście w domu taki sprzęt, pamiętacie, co z nim zrobiliście? Macie jeszcze? Czy wylądował na śmietniku? Jak widać na załączonym obrazku, można teraz na nim nieźle zarobić. Oryginalne.pl wypatrzyło całkiem okazyjną ofertę

Stare czasy wspomina także ChilliBite. Na Allegro cały czas są dostępne oferty, które dostarczają niezłych emocji :) Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jeśli wolicie być po drugiej stronie niż ChilliBite, czyli być po prostu sprzedającym - rad DIY ma dla was garść cennych rad, jak skutecznie sprzedawać na Allegro - tych wskazówek nie znajdziecie nigdzie: "Noworoczne porządki w szafie pełną parą!  Pamiętacie tę kurtkę? Namalowałem na niej ręcznie obraz Lichtensteina już kilka lat temu. A teraz udało mi się ją sprzedać za bardzo pokaźną sumę. Chcecie się dowiedzieć, jak to robię? Wszystkie moje triki i porady o pozbywaniu się ubrań w Internecie znajdziecie tu - tinyurl.com/radallegro".


Dla tych, którzy szukają specjalnych okazji na Allegro, ale jednocześnie chcieliby pomóc potrzebującym, zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji. Można zdobyć kurtkę z autografem Katy Perry i jednocześnie pomóc chorej na raka Justynie. Na swoim FB liestyle* zachęca: "Dziewczyny z @localheroes przekazały na aukcję kultową kurtkę podpisaną przez Katy Perry!".

Dla fanów Marilyn Monroe mamy ofertę specjalną: Z Perspektywy Brzucha poleca aukcje na charytatywni.allegro.pl, gdzie do wylicytowania są albumy poświęcone tej gwieździe, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na konto Emilki, dziewczynki objętej opieką Fundacji "Zdążyć z Pomocą".

Pamiętacie przesympatyczną smaczną_ pyzę? Jeszcze nie tak dawno zachęcała na stronie WOŚP do licytowania swoich zdrowych, własnoręcznie przyrządzonych przetworów, a teraz się chwali kwotą, którą udało jej się wygrać na aukcji i przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy:
 Pamiętajcie, że aukcje trwają jeszcze do 14 lutego - jest jeszcze szansa, aby wylicytować coś wspaniałego i wesprzeć maluchy i osoby starsze.

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl