na luzie
Legendy polskie
22 stycznia 2016, 12:01

Bądź jak Twardowsky i wspomóż dzieciaki oraz osoby starsze

Widziałeś filmy Tomasza Bagińskiego, które powstały w ramach projektu „Legendy polskie” zrealizowanego przez Allegro? Chcesz poczuć się ich częścią? Chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Nie ma sprawy!

Aukcje internetowe co roku organizowane na platformie charytatywnej Allegro na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to coś wyjątkowego. Z kilku powodów. Można dzięki nim wesprzeć niesamowite przedsięwzięcie, ale też wylicytować niesamowite przedmioty. I być częścią czegoś naprawdę ogromnego - już w tej chwili dzięki serwisom aukcje.wosp.org.pl oraz rzeczyodserca.pl zebrano ponad 4,1 mln zł, a aukcje trwają jeszcze do 14 lutego!

A jakież to niesamowite przedmioty wystawiono w tym roku? Możecie sprawdzić, co poleca redakcja _magazynu.Allegro oraz zobaczyć, co na rzecz WOŚP przekazała ekipa odpowiedzialna za projekt „Legendy polskie”.- Projekt „Legendy polskie”, którego producentem jest Allegro, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem widzów, dlatego pomyśleliśmy, że daje nam to dodatkową szansę na zrobienie czegoś więcej. Przekazanie kostiumów z filmów „Twardowsky” oraz „Smok” wydało nam się atrakcyjne dla licytujących, bo dzięki nim mogą poczuć się częścią tego projektu, a posiadanie stroju, w którym występował Robert Więckiewicz, to niewątpliwy bonus. Jeżeli chcecie sprawić sobie odrobinę przyjemności, wchodźcie na rzeczyodserca.pl i licytujcie, a 100% kwoty przekazane zostanie na szczytny cel - mówi _magazynowi.Allegro Anna Iller, branded content manager w Allegro.Aby wesprzeć dzieciaki i osoby starsze oraz jednocześnie poczuć się, jakby występowało się w „Smoku” czy „Twardowskym”, możecie albo wylicytować kostium kobiety-cyborga, albo kombinezon, w którym wystąpił Robert Więckiewicz. Liczniki biją!


Newsletter
Trwa generowanie pliku zip
0%