Nauka jazdy konnej z Danielem Olbrychskim, spotkanie z Kamilem Stochem, audycja w radiowa z Kayah, szalony volkswagen golf Filipa Chajzera, tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską, wizyta w programie „Milionerzy” Huberta Urbańskiego i wiele, wiele innych. Jak co roku aukcje Allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszą się dużym zainteresowaniem Polaków na długo przed Finałem.  

Choć do Finału WOŚP jeszcze ponad trzy tygodnie, na aukcjach dla Orkiestry na Allegro udało się już zebrać blisko 300 tysięcy złotych. Allegro gra z WOŚP już po raz dziewiętnasty.  A od pięciu edycji zaprasza  na platformę rzeczyodserca.pl  i zachęca by dzielić  się niezwykłymi historiami zwykłych przedmiotów poprzez wideo. To najlepszy sposób, aby słowami płynącymi prosto z serca zachęcić do licytacji.

podstrona_wośp_01 (2).jpg

Wystawienie swojej aukcji to wyjątkowa forma wsparcia Orkiestry. Od kilku edycji obserwujemy, że internauci coraz chętniej dzielą się czymś znacznie cenniejszym niż rzeczami materialnymi. Oddają swój czas, wiedzę i doświadczenie – mówi Małgorzata Patan, koordynator projektów CSR w Allegro.

Wśród aukcji Allegro na 27. Finał nietrudno znaleźć naprawdę wyjątkowe oferty. I tak można wylicytować spotkanie i wspólną obserwację treningu młodych skoczków z Kamilem Stochem, wyjątkowego Rolls-Royce’a z 1975 roku odnowionego przez braci Collins i Mastercard, warsztat pisarski z Tomaszem Sekielskim czy wspólną jazdę konną z Danielem Olbrychskim. Aktualnie top 3 ofert o najwyższej wartości to: całoroczny domek mobilny od Letniskowo.pl za 45 600 zł, wyżej wspomniany Rolls-Royce za 16 600 zł oraz VW golf Filipa Chajzera pomalowany przez Szymona Chwalisza za 15 710 zł (dane z 24.12.2018 r. z godz. 8.00).

Źródło: www.aukcje.wosp.org.pl/. Fot. Pan Borsuk

Warto pamiętać, że aukcje Allegro dla WOŚP to nie tylko licytacje przedmiotów przekazanych przez artystów, polityków i celebrytów. To także tysiące ofert ludzi na co dzień nieznanych. Te aukcje są równie ciekawe, a przekazywane przedmioty i doświadczenia niezwykle wartościowe. Co przekazują internauci? Konsultacje prawne i medyczne, noclegi w niezwykłych miejscach, loty szybowcem, helikopterem, awionetką, przejażdżki zabytkowymi autami, wakacje etc. Więcej na aukcje.wosp.org.pl.

Ofert na aukcje.wosp.org.pl przybywa każdego dnia. Dziś, na 3 tygodnie przed Finałem mamy ich ponad 4000 (dane z 24.12.2018 r. z godz. 8.00). Przez 19 lat Allegro wspólnie z internautami zebrało ponad 52 miliony zł dla Orkiestry. Najdroższą aukcją w historii okazała się wizyta w Europarlamencie z Donaldem Tuskiem – 740 300 złotych. W tym roku ponownie liczymy na rekord. Licytacje potrwają do końca stycznia.

Paulina Kazimierska

magazyn@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...