Marzysz o spotkaniu z ulubionym aktorem albo piosenkarką? Nic prostszego. Wylicytuj „Kolację Marzeń” na Charytatywni.Allegro.pl. Dzięki temu nie tylko sprawisz prezent sobie, ale i pomożesz spełniać marzenia chorych dzieci.

Dzieci cierpiące na ciężkie choroby, będące pod opieką Fundacji „Mam Marzenie”, mają bardzo różne potrzeby. To niesamowite uczucie, kiedy możemy wywoływać na ich twarzach uśmiech i sprawiać, by choć na chwilę zapomniały o szarej codzienności. 16-letni Maksymilian marzył od dawna o rowerze górskim (koniecznie z czerwoną ramą). Otrzymał go na środku boiska po meczu siatkówki, której jest fanem. 11-letni Jakub chciał poczuć się, jak kierowca rajdowy i przejechał się porsche, za kierownicą którego siedział mistrz Polski w górskich wyścigach samochodowych. 7-letni Filip razem z wróżką znalazł w szpitalu wymarzony motorek elektryczny oraz rękawice i kask.12-letnia Wiktoria zagrała małą scenkę w filmie „Kobiety mafii 2” i spotkała się z ulubionymi aktorami. 11-letni Natan nie tylko wybrał się na mecz ukochanego klubu FC Barcelona, ale także zrobił sobie zdjęcie z Leo Messim. Filip i Liwa, którzy poznali się w szpitalu, razem polecieli do Disneylandu.To tylko kilka przykładów z ostatnich miesięcy. Więcej historii znajdziesz na www.mammarzenie.org/marzyciele/spelnione/.

km-2018 (1).jpg

Biorąc udział w licytacji Kolacji marzeń, możesz przyczynić się do spełnienia pragnień kolejnych dzieci. Allegro wspiera akcję już po raz 5. Dzięki temu po raz kolejny na charytatywni.allegro.pl wylicytować można wyjątkowe kolacje z gwiazdami polskiego show biznesu. Zwycięzca danej licytacji wybiera się na uroczyste spotkanie w towarzystwie idola. 100% środków z aukcji zasila konto Fundacji „Mam Marzenie”. Sam posiłek jest natomiast prezentem od goszczącej restauracji, która w ten sposób wspiera projekt.

Podsumowując 4 poprzednie edycje: dotychczas odbyło się już 118 kolacji, dzięki którym zebraliśmy ponad 220 000 złotych, za co spełniliśmy 47 cudownych marzeń, a to wszystko dzięki pomocy i serdeczności wspaniałego zespołu charytatywni.allegro.pl – mówi Marcin Czerwiński z Fundacji „Mam Marzenie”.

W tym roku aukcje odbędą się w dwóch turach. Pierwsza wystartowała 4 grudnia o godzinie 20.00 i potrwa do 13 grudnia. Na zwycięzców aukcji czekają kolacje m.in. z Adamem Bieleckim, Andrzejem Grabowskim, Beatą Tadlą, Krzysztofem Ibiszem, Małgorzatą Kożuchowską czy Weroniką Rosati.

Druga tura licytacji rozpocznie się równocześnie z końcem pierwszej, tj. 13 grudnia o godz. 20.00 i potrwa do 22 grudnia. Na zwycięzców czekają kolacje m.in. z Andrzejem Mleczko, Joanną Krupą, Katarzyną Dowbor, Marcinem Dorocińskim, Robertem Janowskim czy Tomaszem Kotem. Dokładną listę wszystkich gwiazd znaleźć można na stronie www.kolacjamarzen.pl.

- Kolejny raz pokazujemy, jak nasza platforma, przy okazji codziennych zakupów, może zmieniać też nasz świat na lepszy. Staramy się, by w naszych akcjach charytatywnych przynieść radość zarówno klientom, jak i potrzebującym. Tak jest i tym razem. Dzięki nam spełniają się równocześnie dwa marzenia. Klienta, który wygra kolację z celebrytą, i chorych dzieci – mówi Krzysztof Śpiewek, menedżer CSR w Allegro. – W ubiegłym roku pobiliśmy rekord, zbierając na spełnienie marzeń chorych dzieci aż 73 122 zł. Wierzymy, że w tym roku poprawimy ten wynik! – dodaje.

Licytacja wyjątkowych kolacji to nie wszystko – podopiecznym Fundacji „Mam Marzenie” pomóc można, również wykupując cegiełki o wartości 20, 50 lub 100 złotych, robiąc wpłatę bezpośrednią lub wystawiając swój przedmiot na charytatywni.allegro.pl.

Osoby, które zdecydują się zasilić Wirtualną Puszkę, mają również możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Do wygrania m.in. możliwość spędzenia dnia na planie serialu „Rodzinka.pl”!

W dotychczasowych edycjach, najwięcej funduszy, tj. 7900 zł, zebrał na swojej aukcji Marcin Dorociński (w 2017 roku). Kto da więcej?