Marzysz o spotkaniu z ulubionym aktorem albo piosenkarką? Nic prostszego. Wylicytuj „Kolację Marzeń” na Charytatywni.Allegro.pl. Dzięki temu nie tylko sprawisz prezent sobie, ale i pomożesz spełniać marzenia chorych dzieci.

Dzieci cierpiące na ciężkie choroby, będące pod opieką Fundacji „Mam Marzenie”, mają bardzo różne potrzeby. To niesamowite uczucie, kiedy możemy wywoływać na ich twarzach uśmiech i sprawiać, by choć na chwilę zapomniały o szarej codzienności. 16-letni Maksymilian marzył od dawna o rowerze górskim (koniecznie z czerwoną ramą). Otrzymał go na środku boiska po meczu siatkówki, której jest fanem. 11-letni Jakub chciał poczuć się, jak kierowca rajdowy i przejechał się porsche, za kierownicą którego siedział mistrz Polski w górskich wyścigach samochodowych. 7-letni Filip razem z wróżką znalazł w szpitalu wymarzony motorek elektryczny oraz rękawice i kask.12-letnia Wiktoria zagrała małą scenkę w filmie „Kobiety mafii 2” i spotkała się z ulubionymi aktorami. 11-letni Natan nie tylko wybrał się na mecz ukochanego klubu FC Barcelona, ale także zrobił sobie zdjęcie z Leo Messim. Filip i Liwa, którzy poznali się w szpitalu, razem polecieli do Disneylandu.To tylko kilka przykładów z ostatnich miesięcy. Więcej historii znajdziesz na www.mammarzenie.org/marzyciele/spelnione/.

km-2018 (1).jpg

Biorąc udział w licytacji Kolacji marzeń, możesz przyczynić się do spełnienia pragnień kolejnych dzieci. Allegro wspiera akcję już po raz 5. Dzięki temu po raz kolejny na charytatywni.allegro.pl wylicytować można wyjątkowe kolacje z gwiazdami polskiego show biznesu. Zwycięzca danej licytacji wybiera się na uroczyste spotkanie w towarzystwie idola. 100% środków z aukcji zasila konto Fundacji „Mam Marzenie”. Sam posiłek jest natomiast prezentem od goszczącej restauracji, która w ten sposób wspiera projekt.

Podsumowując 4 poprzednie edycje: dotychczas odbyło się już 118 kolacji, dzięki którym zebraliśmy ponad 220 000 złotych, za co spełniliśmy 47 cudownych marzeń, a to wszystko dzięki pomocy i serdeczności wspaniałego zespołu charytatywni.allegro.pl – mówi Marcin Czerwiński z Fundacji „Mam Marzenie”.

W tym roku aukcje odbędą się w dwóch turach. Pierwsza wystartowała 4 grudnia o godzinie 20.00 i potrwa do 13 grudnia. Na zwycięzców aukcji czekają kolacje m.in. z Adamem Bieleckim, Andrzejem Grabowskim, Beatą Tadlą, Krzysztofem Ibiszem, Małgorzatą Kożuchowską czy Weroniką Rosati.

Druga tura licytacji rozpocznie się równocześnie z końcem pierwszej, tj. 13 grudnia o godz. 20.00 i potrwa do 22 grudnia. Na zwycięzców czekają kolacje m.in. z Andrzejem Mleczko, Joanną Krupą, Katarzyną Dowbor, Marcinem Dorocińskim, Robertem Janowskim czy Tomaszem Kotem. Dokładną listę wszystkich gwiazd znaleźć można na stronie www.kolacjamarzen.pl.

- Kolejny raz pokazujemy, jak nasza platforma, przy okazji codziennych zakupów, może zmieniać też nasz świat na lepszy. Staramy się, by w naszych akcjach charytatywnych przynieść radość zarówno klientom, jak i potrzebującym. Tak jest i tym razem. Dzięki nam spełniają się równocześnie dwa marzenia. Klienta, który wygra kolację z celebrytą, i chorych dzieci – mówi Krzysztof Śpiewek, menedżer CSR w Allegro. – W ubiegłym roku pobiliśmy rekord, zbierając na spełnienie marzeń chorych dzieci aż 73 122 zł. Wierzymy, że w tym roku poprawimy ten wynik! – dodaje.

Licytacja wyjątkowych kolacji to nie wszystko – podopiecznym Fundacji „Mam Marzenie” pomóc można, również wykupując cegiełki o wartości 20, 50 lub 100 złotych, robiąc wpłatę bezpośrednią lub wystawiając swój przedmiot na charytatywni.allegro.pl.

Osoby, które zdecydują się zasilić Wirtualną Puszkę, mają również możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Do wygrania m.in. możliwość spędzenia dnia na planie serialu „Rodzinka.pl”!

W dotychczasowych edycjach, najwięcej funduszy, tj. 7900 zł, zebrał na swojej aukcji Marcin Dorociński (w 2017 roku). Kto da więcej?

Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...