Pierwsze tegoroczne podsumowanie tego, co mówią o Allegro w Internecie, zaczniemy od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - bo jak wiadomo, na naszym serwisie rzeczyodserca.pl znajdują się przedmioty, które możecie licytować, a cały dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

_magazyn.Allegro również dołączył do akcji. Zachęcamy do licytowania droida - BB-8 - który niedawno gościł w redakcji. Od nas z autografem Jeffa Burtona
A co droid robił w naszej redakcji, dowiecie się z tego krótkiego filmu.Aukcje dla WOŚP dają niesamowitą okazję wylicytowania niespotykanych przedmiotów - tylko tam można zdobyć te niepowtarzalne pantofle: Adam Bartkowicz wykonał je własnoręcznie:
 
Buty mogą być twoje, jeśli wygrasz tę aukcję.

Natomiast Grażyna gotuje, chcąc wspomóc chore dzieci, przekazała na rzeczyodserca.pl ogórki kwaszone - ekologiczne, zdrowe, bez konserwantów, własnoręcznie przyrządzone. Bo przecież najważniejsza jest pomoc potrzebującym.

Możliwości, aby pomagać, jest wiele - osób, które na tę pomoc czekają - również. W serwisie charytatywni.allegro.pl znajdziemy wiele okazji, aby pomóc najbardziej potrzebującym. I jednocześnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Wielki Buk blog literacki zamieścił ofertę, z której dochód zostanie przekazany na wyleczenie chorej Florki, którą opiekuje się Fundacja "Zdążyć z pomocą", a osoba, która aukcję wygra, wygra także warsztaty literackie z Jakubem Ćwiekiem.


Jest jeszcze jedna akcja, o której chcielibyśmy powiedzieć i ją wesprzeć - bo jest tego warta. Całe Życie w Podróży wystawia na Allegro rzeczy po to, aby ziścić swoje marzenie. Dołączamy się i zachęcamy do licytowania

I na koniec gratka dla miłośników motoryzacji - nasz ulubiony Złomnik, robiąc porządki w komputerze, trafił na takie oto zdjęcia. Wiecie, co przedstawiają? Oferty motoryzacyjne z Allegro sprzed 14 lat!

Redakcja

Magazyn Allegro

magazyn@allegro.pl